منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آخرین اطلاعات لو رفته از Google Pixel 7 Pro را مشاهده کنید

آخرین اطلاعات لو رفته از Google Pixel 7 Pro را مشاهده کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
گوگل پیکسل 7 پرو

اگر در هفته‌های اخیر اخبار مربوط به گوشی‌های پیکسل جدید را دنبال کرده باشید، احتمالاً می‌دانید که تعدادی از نمونه‌های اولیه پیکسل 7 استاندارد و پیکسل 7 پرو به نوعی به دست برخی افراد افتاده است! اگرچه گوگل این گوشی ها را غیرفعال و غیر قابل دسترس کرده است، اما افرادی که به پیکسل های جدید دسترسی دارند، لیستی از مشخصات این گوشی ها را اعلام کرده اند که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم. با دی جی باشید

قبلاً برخی از مشخصات گوشی های جدید پیکسل را دیده بودیم، اما اکنون جزئیات بیشتری فاش شده است. بیایید با تراشه جدید گوگل، Tensor 2 شروع کنیم. اطلاعات جدید تأیید می کند که تراشه سفارشی شده Pixel 7 با شماره مدل GS201 همچنان از طراحی هسته 4 + 2 + 2 استفاده می کند و هسته های Cortex-A55 همچنان در آن استفاده می شود.

گوگل پیکسل 7 پرو

تا آنجا که از افشای اطلاعات قبلی اطلاع داریم، دو هسته بزرگ Cortex-X1 نیز از تانسور اصلی خارج شده اند و در این نسخه جدید حضور خواهند داشت. البته در طراحی تانسور اصلی به جای Cortex-A78 جدیدتر از هسته های قدیمی A76 استفاده شده است و احتمالاً در Tensor 2 شاهد این تغییر خواهیم بود. با این حال هنوز نمی دانیم گوگل برای GPU چه کرده است. و سایر سخت افزارها

اگرچه صحبت از پنل صفحه نمایش جدید برای پیکسل 7 پرو شده است، اما گزارش جدید تأیید می کند که حداقل نمونه اولیه لو رفته شامل صفحه نمایش جدید سامسونگ S6E3HC4 است که جایگزین پنل قدیمی S6E3HC3 در پیکسل 6 پرو می شود. احتمالاً دلیل افزایش حداکثر روشنایی و رسیدن آن از 800 نیت به 1000 نیت همین تغییر صفحه نمایش است. انتظار می‌رود صفحه‌نمایش با رزولوشن 3120 در 1440 پیکسل باقی بماند، اما پیکسل 7 پرو نیز حالت 1080p را برای کاهش مصرف انرژی در دسترس خواهد داشت.

گوگل پیکسل 7 پرو

یکی دیگر از اطلاعات فاش شده توسط نمونه اولیه پیکسل 7 پرو این است که گوگل از تراشه جدید Cirrus Logic CS40L26 برای بازخورد لمسی استفاده کرده است که ظاهراً نسل جدیدتری از تراشه مورد استفاده در پیکسل 6 پرو است. بنابراین، می‌توان انتظار داشت که در پیکسل 7 پرو شاهد سیستم لرزش و بازخورد لمسی بهتری باشیم.

در نهایت، شایان ذکر است که تراشه NFC STMicroelectronics ST54K اکنون با تراشه ساده تر ST21NFC جایگزین شده است، که دیگر شامل عملکرد UWB (سیستم تشخیص فاصله کوتاه برای ارسال و دریافت امواج رادیویی موج کوتاه) خود تراشه نیست. البته این بدان معنا نیست که UWB از پیکسل 7 پرو حذف شده است، بلکه تنها توسط یک تراشه جداگانه کنترل خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.