منو سایت

آپدیت اندروید 12 برای گلکسی M22 منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آپدیت اندروید 12 برای گلکسی M22

همانطور که قبلاً چندین بار گفتیم، سامسونگ در ارائه به‌روزرسانی‌های عالی اندروید به موقع به دستگاه‌های خود کار بسیار خوبی انجام می‌دهد. با این حال، به دلیل تعداد زیاد گوشی هایی که هر ساله عرضه می کند، قادر به آپدیت همه به طور همزمان نیست و این روند به ناچار چندین ماه طول می کشد.

گلکسی M22 از آن دسته گوشی هایی است که در اکتبر 2021 و زمانی که اندروید 12 به طور رسمی معرفی شد، عرضه شد، اما اکنون زمان دریافت آپدیت این گوشی فرا رسیده است و کاربران گلکسی M22 در نهایت می توانند طعم اندروید 12 را با کاربر One UI 4.1 احساس کنند. رابط به طعم. در حال حاضر One UI 4.1 آخرین نسخه پوسته سامسونگ است و بنابراین Galaxy M22 به بالاترین نسخه ممکن ارتقا یافته است. وصله امنیتی آوریل 2022 نیز در این به روز رسانی گنجانده شده است.

آپدیت اندروید 12 برای گلکسی M22

گلکسی M22 به دلیل قیمت پایین و سخت افزار پایین از نسخه Core One UI استفاده می کند، به این معنی که برخی از ویژگی های موجود در دستگاه های رده بالاتر سامسونگ ممکن است در این گوشی موجود نباشد. البته این موضوع جدیدی نیست و از زمانی که این گوشی برای اولین بار معرفی شد، یکسان است.

آپدیت اندروید 12 برای گلکسی M22 با شماره ساخت M225FVXXU4BFD8 در عربستان سعودی و امارات متحده عربی منتشر شده است و این دو کشور تنها کشورهایی هستند که تاکنون این آپدیت را دریافت کرده اند. البته انتظار داریم به زودی شاهد انتشار آپدیت اندروید 12 برای گلکسی M22 در سایر نقاط کشورمان باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.