منو سایت

آیا سامسونگ سری گلکسی نوت را کشت؟!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سری گلکسی نوت سامسونگ

اوایل سال جاری، سامسونگ اعلام کرد که امسال گوشی های جدید سری نوت را عرضه نمی کند، اما سال آینده خانواده بعدی گوشی های هوشمند را معرفی خواهد کرد. با این حال، آخرین گزارش که مستقیماً از منابع کره جنوبی می آید، خلاف این را می گوید. با دی جی باشید

به نظر می رسد سامسونگ سری گلکسی نوت را به طور کامل از برنامه ریزی محصولات خود برای سال 2022 حذف کرده است و دلیل اصلی آن رونق مدل های صدفی است. البته با نگاهی به آمار می توان دریافت که چنین حرکتی تا حد زیادی منطقی است. سری گلکسی نوت 10 و نوت 20 به ترتیب در سال های 2019 و 2020 وارد بازار شدند و حدود 12.7 و 9.7 میلیون فروش داشتند. این در حالی است که فروش گلکسی زد فولد به تنهایی از 13 میلیون دستگاه فراتر رفته است.

گلکسی نوت 20 اولترا

بنابراین زمانی که سامسونگ شاهد افزایش فروش گوشی های تاشو و تقاضا برای این محصولات است و از سوی دیگر شاهد کاهش فروش سری نوت است، جایگزینی این سری با مدل های تاشو و برگشت پذیر منطقی به نظر می رسد.

علاوه بر این، گزارشی که اخیرا منتشر شده حاکی از آن است که سامسونگ در سال 2022 تولید گلکسی نوت 20 و نوت 20 اولترا را متوقف خواهد کرد.البته بیش از یک سال از عرضه این دو مدل می گذرد و چنین چیزی چندان عجیب نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.