منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آیا شیائومی 12 اولترا به لنزهای مایع نسل دوم مجهز می شود؟

آیا شیائومی 12 اولترا به لنزهای مایع نسل دوم مجهز می شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
شیائومی 12 اولترا

چندی پیش خبر همکاری شیائومی با کمپانی معروف آلمانی لایکا تایید شد و حالا شایعه شده که شیائومی 12 اولترا اولین پرچمدار شیائومی با دوربین لایکا خواهد بود. اما بدیهی است که این تنها ویژگی دوربین شیائومی 12 اولترا نیست و این گوشی از نسل دوم لنزهای مایع پیشرفته نیز استفاده خواهد کرد. اولین نسل از لنزهای مایع زودتر در Mi Mix Fold معرفی شد و اکنون در نسل دوم، ویژگی های بسیار بیشتری باید اضافه شود. با دی جی همراه باشید

اولین نسل از گوشی های تاشو شیائومی اولین گوشی ای بود که دارای دوربین با لنز مایع بود. این فناوری نوآورانه به Mi Mix Fold اجازه می دهد تنها با استفاده از یک سنسور، عکاسی ماکرو و مقیاس بندی کند. اکنون جایگزینی بالقوه و بهبود یافته لنز مایع شیائومی ممکن است آماده عرضه یک گوشی هوشمند پیشرفته تر باشد.

لنز مایع شیائومی

طبق اطلاعات فاش شده توسط Digital Chat Station، شیائومی در حال کار بر روی نسل جدیدی از لنزهای مایع از سال 2021 است و به نظر می رسد این لنز علاوه بر ویژگی های ماکرو، دارای زاویه فوق عریض نیز باشد. بنابراین، اصلا بعید نیست که در گوشی های آینده شیائومی، تنها یک سنسور دوربین بتواند کار سه سنسور فوق عریض، زوم و اپتیکال را با هم انجام دهد.

در همین حال، شیائومی 12 اولترا محتمل ترین گزینه برای استفاده از لنز مایع نسل دوم در نظر گرفته می شود. مشارکت لایکا در توسعه این گوشی اکنون تقریباً قطعی است، بنابراین ممکن است لنزهای مایع با کمک همین شرکت ارتقا یافته باشند.

این خبر جدید ممکن است مطابق با تصاویر اخیر شیائومی 12 اولترا باشد که برآمدگی گرد بزرگی را در دوربین نشان می دهد. از طرفی شاید Mix Fold 2 یکی از گوشی هایی باشد که از لنزهای مایع نسل دوم شیائومی استفاده می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.