منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آیا Exynos 2200 می تواند Snapdragon 895 را شکست دهد؟!

آیا Exynos 2200 می تواند Snapdragon 895 را شکست دهد؟!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Exynos 2200 و Snapdragon 895

تراشه های سری Exynos سامسونگ چندین سال است که با پردازنده های Snapdragon در گوشی های این شرکت استفاده می شود ، اما همیشه عملکرد بدتری نسبت به رقیب خود Qualcomm داشته است. اما بدیهی است که همه چیز تغییر خواهد کرد و Exynos 2200 به نفع سامسونگ خواهد بود.

سامسونگ برای ساخت Exynos 2200 با AMD شناخته شده همکاری می کند تا از پردازنده گرافیکی RDNA 2 این شرکت برای بهبود بیشتر عملکرد تراشه خود استفاده کند. جدیدترین نتایج آزمون بنچ مارک Wild Life (از سری تست های 3DMark) این را تایید می کند. Exynos 2200 در این تست 8134 امتیاز قابل توجه کسب کرد ، پیش از Snapdragon 888. اما مهمتر از همه ، این نتیجه احتمالاً حتی بیشتر از تراشه Snapdragon 895 کوالکام برای سال آینده خواهد بود!

بیشتر بخوانید:

  • Exynos 2200 به لطف پردازنده گرافیکی RDNA 2 پیشتاز بازار خواهد بود

اگزینوس 2200

یک منبع معروف صنعت با نام کاربریTheGalox در توییتر مدعی است که Exynos 2200 این شانس را دارد که اولین تراشه تولید شده توسط سامسونگ باشد که از نظر رایانه و پردازش گرافیکی از رقیب مستقیم خود در سری Snapdragon پیشی بگیرد. حتی گفته می شود که Exynos 2200 از نظر پردازش گرافیکی سنگین از تراشه A15 Bionic خود اپل پیشی گرفته است! با این حال ، در زمینه محاسبات یا CPU ، تراشه اپل هنوز نقش اصلی را ایفا می کند.

در هر صورت ، هنوز هیچ اطلاعات موثقی برای اثبات این ادعا وجود ندارد ، اگرچه منبع نتایج خوبی دارد و مکرراً مطالب صحیح را قبل از رسمی شدن نشان داده و پیش بینی کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.