منو سایت

آیا Galaxy S21 هر سال زودتر عرضه می شود؟!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آیا Galaxy S21 هر سال زودتر از موعد عرضه می شود؟!

اخیراً شایعاتی مبنی بر اینکه سامسونگ قصد دارد تاریخ عرضه سری پرچمداران گلکسی اس خود را به تعویق بیندازد و گلکسی اس 21 را اوایل سال آینده در اوایل سال آینده معرفی کند. در چند سال گذشته ، ما همیشه شاهد معرفی گوشی های جدید سری S در ماه فوریه (دومین ماه سال) و شروع اولین موج فروش آنها در ماه مارس بودیم.

پیش از این رسانه های کره ای گزارش داده بودند که ممکن است گوشی های سری Galaxy S21 در اوایل دسامبر سال جاری عرضه شوند ، اما اکنون در گزارشی جدید که توسط SamMobile منتشر شده ، ادعا شده است که این گوشی ها در ژانویه 2021 عرضه می شوند و اولین موج فروش همچنین برای پایان این ماه یا اوایل فوریه برنامه ریزی شده است.

معرفی زودهنگام Galaxy S21

اگرچه دلیل اصلی این تغییر برنامه احتمالی از سامسونگ هنوز مشخص نیست ، اما احتمالاً هدف از این کار ایجاد تفاوت زمانی بین راه اندازی سری Galaxy S21 و نسل بعدی گوشی های Galaxy Z است. همچنین ، ظاهراً تأمین کنندگان سامسونگ تولید انبوه قطعات سری گلکسی S21 را آغاز کرده اند که بیش از یک ماه قبل از سال گذشته است ، بنابراین به نظر می رسد تغییر در طرح راه اندازی پرچمداران جدید سامسونگ کاملاً واقعی است.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.