منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آیفون 10 مجهز به USB-C به قیمت 86 هزار دلار فروخته شد!

آیفون 10 مجهز به USB-C به قیمت 86 هزار دلار فروخته شد!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آیفون 10 مجهز به USB-C

اگر یک دی جی معمولی هستید، باید بدانید که ما خبری منتشر کرده ایم مبنی بر اینکه یک دانشجوی روباتیک به نام کن پیلونل با موفقیت پورت USB-C آیفون 10 و نمونه اولیه آن را در سایت eBay Sell نصب کرده است. این حراج شب گذشته به پایان رسید و پس از دریافت 116 پیشنهاد، در نهایت این محصول به قیمت 86000 دلار فروخته شد.

قیمت پیشنهادی برای اولین آیفون با USB-C در هفته گذشته در 85000 دلار ثابت بود و حتی به 86000 دلار در یک زمان افزایش یافت. البته چند پیشنهاد بالاتر هم بود که بعد از مدتی پس گرفته شد. برای مثال می توان به پیشنهاد یک میلیون دلاری اشاره کرد که کمتر از یک ساعت پس از ارائه رد شد!

آیفون 10 با پورت USB-C

کن پیلونل روند تغییر پورت آیفون 10 خود به USB-C را در یوتیوب شرح می دهد، اما او به طور خلاصه کانکتور Apple C94 را دوباره طراحی کرد و یک PCB سفارشی با یک پورت زن USB-C بر اساس آن ساخت. پس از اتمام تمام پروژه ها، پورت به گوشی متصل می شود و به خوبی کار می کند.

همانطور که کن پیلونل گفت، این آیفون یک دستگاه خاص و بسیار ارزشمند برای طرفداران محصولات اپل است، اما دارنده گوشی باید توجه داشته باشد که به هیچ وجه آن را آپدیت یا ریست نکند! استفاده روزانه از این دستگاه نیز توصیه نمی شود. در واقع، هرکسی که 85000 دلار برای خرید اولین آیفون با USB-C خرج می کند، باید آن را به عنوان یک کالای کلکسیونی نگاه کند.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.