منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آیفون 14 دارای 2 ترابایت فضای ذخیره سازی خواهد بود!

آیفون 14 دارای 2 ترابایت فضای ذخیره سازی خواهد بود!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آیفون 14 با 2 ترابایت حافظه

اپل به تازگی گوشی های آیفون 13 را معرفی کرده است و هنوز حدود یک سال با عرضه سری آیفون 14 فاصله داریم ، اما شایعات در مورد نسل بعدی آیفون از قبل شروع شده است! در مورد دوم ، ادعا می شود که اپل قصد دارد حداکثر فضای ذخیره سازی را در گوشی های خود در سال آینده دو برابر کند. با دی جی باشید.


بیشتر بخوانید:

  • iPhone 13 و iPhone 13 mini معرفی شدند. تخفیف های ارزان اپل!
  • مروری کوتاه بر آیفون 13 ؛ گامی دیگر از سوی اپل

امسال اپل حداکثر فضای ذخیره سازی را نسبت به سال گذشته دو برابر کرد و آیفون 13 پرو و ​​پرو مکس را با 1 ترابایت حافظه داخلی روانه بازار کرد. بنابراین ، اگر اخبار امروز درست باشد ، سال آینده شاهد عرضه مدل های آیفون 14 با 2 ترابایت حافظه داخلی خواهیم بود!

منبع دقیق مدل 2 ترابایت را مشخص نکرده است ، اما به احتمال زیاد در نسخه های Pro و Pro Max چنین حجم زیادی از فضای ذخیره سازی و حداکثر ظرفیت سایر مدلها از 512 گیگابایت تا 1 ترابایت مشاهده می شود. افزایش خواهد یافت.

آیفون 14

اما 2 ترابایت فضا برای یک گوشی بسیار زیاد است و مشخص نیست که چرا اپل تصمیم گرفت چنین تغییری را در آیفون سال آینده ایجاد کند. البته ما فرض می کنیم که بهبود کیفیت دوربین و ویژگی هایی که به آن اضافه می شود ، حجم عکس ها و فیلم ها را افزایش می دهد ، بنابراین فضای ذخیره سازی بیشتری نیاز است. در حقیقت ، امسال خواهیم دید که ویدیوی ProRes با وضوح 4K با سرعت 30 فریم بر ثانیه به حداقل 256 گیگابایت حافظه در مدل های Pro و Pro Max نیاز دارد و فیلمبرداری 128 گیگابایتی به رزولوشن 1080p با سرعت 30 فریم بر ثانیه محدود می شود. ..

البته دوباره به شما یادآوری می کنیم که این اطلاعات رسمی نیست و اپل آن را تأیید نکرده است. از سوی دیگر ، همانطور که گفتیم ، هنوز راه زیادی تا معرفی سری آیفون 14 باقی مانده است و امکان تغییر در ویژگی های نهایی وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.