منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آیفون 14 دوربین سلفی بسیار پیشرفته تری خواهد داشت

آیفون 14 دوربین سلفی بسیار پیشرفته تری خواهد داشت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
دوربین سلفی آیفون

انتظار می رود اپل سری آیفون 14 را با سخت افزار جدید و بهبود یافته در سپتامبر 2022 عرضه کند. مینگ چی کو اخیراً پیش بینی کرده است که گوشی های جدید اپل بزرگترین ارتقاء دوربین سلفی از زمان آیفون 11 را تجربه خواهند کرد. به گفته این تحلیلگر مشهور صنعت موبایل، دوربین سلفی آیفون 14 دارای فوکوس خودکار و مجهز به لنز 6P و دیافراگم f/1.9 خواهد بود. با دی جی همراه باشید

تجهیز دوربین سلفی به فناوری فوکوس خودکار باعث سازگاری بیشتر آن می شود و از آنجایی که اپل به شدت بر روی قابلیت های دوربین سلفی تمرکز دارد و از آن در زمینه های مختلفی از تماس تصویری گرفته تا سرگرمی استفاده می کند، این ارتقا می تواند بسیار موثر باشد. . تامین کننده اصلی لنزهای مورد نیاز اپل Genius خواهد بود، در حالی که CCM (ماژول دوربین CMOS) توسط LG Innotek و Cowell تولید خواهد شد.

آیفون 14

Ku می گوید که سنسور دوربین سلفی جدید همچنان از سونی خواهد بود، اما هیچ نشانه ای وجود ندارد که آیا سنسور تفاوت قابل توجهی با ماژول 12 مگاپیکسلی فعلی سازنده ژاپنی دارد یا خیر. با این حال، حتی اگر سنسور تغییر نکند، ارائه یک لنز بهبود یافته و فوکوس خودکار پیشرفت بزرگی نسبت به آیفون های جدید اپل خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.