منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اسنپدراگون 8 نسل 3 دارای پردازنده گرافیکی بسیار قدرتمندتری خواهد بود

اسنپدراگون 8 نسل 3 دارای پردازنده گرافیکی بسیار قدرتمندتری خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اسنپدراگون 8 نسل 3

کوالکام اواخر سال گذشته نسل دوم اسنپدراگون 8 را معرفی کرد و تا کنون شاهد این تراشه پردازنده در بسیاری از گوشی های هوشمند پرچمدار بوده ایم. بدون شک این پردازنده در مقایسه با اسنپدراگون 8 نسل 1 پیشرفت چشمگیری از نظر عملکرد و کارایی دارد و طبق شایعات به نظر می رسد این روند افزایشی در نسل بعدی نیز ادامه داشته باشد. همانطور که گفته می شود کوالکام قصد دارد با نسل سوم اسنپدراگون 8 که قرار است در سه ماهه آخر سال 2023 عرضه شود، فناوری پردازش موبایل را به سطح بالاتری ارتقا دهد. آخرین اطلاعات نشان می دهد که این تراشه پردازشی 50 درصد گرافیک بهتری ارائه خواهد کرد. کارایی. با دی جی همراه باشید.

بر اساس آنچه که توسط یکی از منابع معتبر صنعت موبایل به نام Digital Chat Station فاش شده است، کوالکام در نظر دارد اسنپدراگون 8 نسل 3 را با پردازنده گرافیکی بسیار قدرتمندتر از اسنپدراگون 8 نسل 2 معرفی کند و قرار است این پردازنده گرافیکی را داشته باشد. تراشه Adreno 750. به جای Adreno 740، 50٪ عملکرد بهتری ارائه می دهد.

اسنپدراگون 8 نسل 1

این منبع همچنین اشاره کرد که شکاف عملکرد پردازنده گرافیکی بین اسنپدراگون 8 نسل 2 و اپل A16 در حال حاضر بسیار قابل توجه است و به نظر می رسد تراشه نسل بعدی کوالکام، اسنپدراگون 8 نسل 3 نیز برتری بیشتری نسبت به تراشه آتی A17 اپل خواهد داشت. در بخش . گرافیک حفظ خواهد شد.

بر اساس آنچه تاکنون می دانیم، اسنپدراگون 8 نسل 3 دارای یک سیستم چیدمان هسته منحصر به فرد 2+3+2+1 خواهد بود، اما فرکانس کاری هسته ها هنوز مشخص نشده است. طبق گزارش‌ها، این پردازنده در Geekbench به امتیاز چند هسته‌ای تقریباً 6500 و امتیاز تک هسته‌ای حدود 1800 دست یافته است. علاوه بر این، انتظار می رود که نسل سوم اسنپدراگون 8 همچنان بر اساس معماری 5 نانومتری N4P TSMC ساخته شود.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.