منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • افزایش رم در بروزرسانی جدید “Galaxy E 52S” امکان پذیر بود!

افزایش رم در بروزرسانی جدید “Galaxy E 52S” امکان پذیر بود!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Galaxy E 52S

یکی از جدیدترین موارد در دنیای تلفن های هوشمند اندرویدی ، افزودن RAM مجازی از طریق به روز رسانی نرم افزار است. تعدادی از شرکت های چینی قبلاً این کار را برای برخی از مدل های خود انجام داده اند و اکنون نوبت سامسونگ است که وارد این عرصه شود.

در جدیدترین به روز رسانی نرم افزاری Galaxy A52s 5G ، سامسونگ امکان اختصاص بخشی از فضای ذخیره سازی داخلی به RAM دستگاه را فراهم کرد و آن را “RAM Plus” نامید. با فعال کردن این ویژگی ، می توانید 4 گیگابایت حافظه داخلی گوشی خود را برای RAM اختصاص دهید ، بنابراین اجرای برخی از برنامه ها و بازی ها را تسریع می کنید.

افزایش RAM در Galaxy E 52S

مدتهاست که در دنیای رایانه های شخصی قابلیت اختصاص فضای ذخیره سازی به RAM مورد توجه قرار گرفته است و Pagefiles اساساً این کار را انجام می دهد. اما آنچه واقعاً اتفاق افتاد این است که تولیدکنندگان تلفن های هوشمند به فکر افزودن این ویژگی به محصولات خود هستند؟ آیا این بدان معناست که سرعت حافظه داخلی گوشی ها بهبود یافته و آنقدر سریع شده است که می تواند بخشی از بار RAM را تحمل کند؟

پاسخ هرچه باشد ، چنین ویژگی تا حد زیادی عملی است و به نظر می رسد که رویای “بارگیری RAM بیشتر” بالاخره محقق شده است! (در سالهای اولیه ظهور رایانه های شخصی و ظهور اینترنت ، به دلیل اینکه کاربران اطلاعات دقیقی از نحوه عملکرد سیستم نداشتند ، در جستجوی “بارگیری RAM بیشتر” در موتورهای جستجو ، به دنبال ارتقاء نرم افزار RAM و افزایش سرعت!).

در نهایت ، باید اشاره کنیم که نسخه جدید نرم افزاری Galaxy E 52S FiveG که قابلیت افزایش RAM را دارد ، A528BXXU1AUH9 است و حجم آن نزدیک به 250 مگابایت است. این به روز رسانی جدید همچنین عملکرد دوربین را بهبود می بخشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.