منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • امسال میزان رم تمام مدل های آیفون 14 یکسان است!

امسال میزان رم تمام مدل های آیفون 14 یکسان است!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آیفون 14

اپل عادت ندارد مشخصات دقیق سخت افزاری گوشی های خود از جمله میزان رم را به صورت عمومی اعلام کند. این موضوع در مورد سری آیفون 14 نیز صدق می کند که چند روز پیش به طور رسمی رونمایی شدند و در مراسم معرفی این گوشی ها از حافظه رم آنها خبری نبود. اما در هر صورت دیر یا زود این کارکرد نیز توسط کارشناسان و کارشناسان کشف شد که امروز اتفاق افتاد. با دی جی همراه باشید.

آیفون 14
آیفون 14 و 14 پلاس

در دو سال گذشته، یکی از راه‌هایی که اپل آیفون‌های پرو و ​​غیرپرو را متمایز کرده است، ظرفیت رم آن‌ها بوده است. آیفون 12 و آیفون 12 مینی هر کدام 4 گیگابایت رم داشتند، در حالی که آیفون 12 پرو و ​​آیفون 12 پرو مکس به 6 گیگابایت رم مجهز بودند. این سناریو سال گذشته در آیفون 13 و 13 مینی تکرار شد و اپل بار دیگر از 4 گیگابایت رم در این گوشی ها استفاده کرد در حالی که آیفون 13 پرو و ​​13 پرو مکس با 6 گیگابایت رم عرضه می شوند.


بیشتر بخوانید:

  • آیفون 14 و آیفون 14 پلاس معرفی شدند. اپل دوگانه معمولی اما قدرتمند!
  • آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس با طراحی ناچ و تراشه جدید معرفی شدند

آیفون 14 پرو
آیفون 14 پرو و ​​14 پرو مکس

اکنون در نسخه بتا Xcode 14 مشخص شده است که تمامی مدل های آیفون 14 دارای 6 گیگابایت رم هستند. این اولین بار پس از سری آیفون 11 است که تمامی مدل های جدید به همان میزان رم دریافت می کنند. شایعات قبلی حاکی از آن بود که مدل‌های Pro سری آیفون 14 با رم LPDDR5 سریع‌تر عرضه می‌شوند، در حالی که مدل‌های معمولی همچنان از رم LPDDR4X استفاده می‌کنند. البته هیچ نشانه ای از این موضوع در Xcode وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.