منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • انتشار تصاویر رندر شده جدید از Galaxy A53 FiveG

انتشار تصاویر رندر شده جدید از Galaxy A53 FiveG

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تصاویر گلکسی ای 53

گلکسی A52 5G اوایل امسال عرضه شد و اگرچه نسخه بهبود یافته آن یعنی A52s دو ماه پیش عرضه شد، اما هنوز قدیمی است و باید منتظر عرضه آن باشیم. بیایید آن را جایگزین کنیم. انتظار می رود جانشین گلکسی A53 5G در اوایل سال 2022 رونمایی شود، اما برای دیدن ظاهر آن نیازی نیست مدت زیادی منتظر بمانیم. با توجه به اینکه انتشار تصاویر غیر رسمی از این محصول آغاز شده است و در ادامه می توانید آخرین نمونه ها را مشاهده کنید. با دی جی باشید

گلکسی E53

اولین نکته ای که در مورد طراحی گلکسی ای 53 باید به آن توجه کرد این است که به جز چند تغییر جزئی، به نظر نمی رسد تغییر چندانی در ظاهر گوشی شاهد باشیم. لبه ها نسبت به نسخه فعلی خمیدگی کمتری دارند (اگرچه کاملا صاف نیستند) و برآمدگی دوربین با انحنای صاف تری به بدنه گوشی متصل شده است. در واقع بر خلاف اکثر گوشی های موجود در بازار، مرز برآمدگی دوربین با سایر قسمت های بدنه کاملا مشخص نیست و تقریباً یکپارچه طراحی شده است.

ضخامت گلکسی ای 53 بدون در نظر گرفتن محدب بودن دوربین تنها 8.14 میلی متر است و با توجه به آن 9.73 میلی متر است و از این نظر باریک تر از E 52 است (ضخامت بدنه گلکسی ای 53 بدون تحدب محفظه 8.4 میلی متر است).

برآمدگی دوربین گلکسی ای 53
برآمدگی دوربین با انحنای جزئی به بدنه چسبانده شده است.

یکی از خبرهای بد برای Galaxy E 53 FiveG عدم وجود جک 3.5 میلی متری هدفون است که در هیچ جای قاب قرار ندارد. علاوه بر این، انتظار نداریم که شاهد تغییر دیگری باشیم، به عنوان مثال نمایشگر OLED 120 هرتزی و دوربین اصلی 64 مگاپیکسلی در پشت کیس همچنان در حال استفاده هستند.

گلکسی ای 53 فایو جی در رنگ‌های مشکی، سفید، آبی روشن و نارنجی عرضه خواهد شد و طبق آخرین گزارش‌ها در سه ماهه اول سال 2022 عرضه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.