منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • انفجار OnePlus Rolling 2 که به تازگی راه اندازی شده بود یک عنوان شد

انفجار OnePlus Rolling 2 که به تازگی راه اندازی شده بود یک عنوان شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
انفجار نورد وان پلاس 2

انفجار تلفن های هوشمند چیز جدیدی نیست و ما را به یاد همه مصیبت هایی مانند گلکسی نوت 7 می اندازد. اما این مشکل در سال های اخیر با قدرتمند شدن گوشی ها و در نتیجه قدرتمندتر شدن باتری ها بیشتر آشکار شده است. در مورد دوم ، یکی از گوشی های جدید موجود در بازار ، OnePlus Nord 2 ، منفجر شد و آتش گرفت ، که می تواند شرایط بدی را برای سازنده معروف آن به دنبال داشته باشد. با دی جی باشید.

انفجار تلفن همراه وان پلاس 2

شخصی اخیراً گزارش داده است که تلفن همسرش هنگام رانندگی منفجر شده و به همسرش صدمات جسمی وارد کرده است. در توییت آن شخص که اکنون به دلایل مختلف حذف شده است ، آمده است که خانم انکور شارما ، صاحب تلفن متوجه شده است که هنگام دوچرخه سواری تلفن او دچار آتش سوزی شده و در نتیجه تصادف کرده است و رفت. به سمت بیمارستان. هنوز مشخص نیست که تلفن دچار آتش سوزی شده و باعث آسیب جسمی یا تصادف دوچرخه شده است. اما آنچه در عکس ها کاملاً قطعی به نظر می رسد انفجار OnePlus Rolling 2 است.

انفجار موبایل وان پلاس 2

عکسهای انفجار وان پلاس رول 2 هنوز موجود است ، اما توییت اصلی حذف شده است. با توجه به عکس ها ، شدت انفجار به وضوح زیاد است و منبع آن به احتمال زیاد باتری است. وان پلاس بلافاصله پیامی ارسال کرد و از مالک تلفن خواست مستقیماً با شرکت تماس گرفته و مشکل را پیگیری کند. در حال حاضر مشخص نیست که وی پس از ترک پست چه کاری انجام خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.