منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اولین اطلاعات از دوربین 200 مگاپیکسلی گلکسی اس 23 اولترا منتشر شد

اولین اطلاعات از دوربین 200 مگاپیکسلی گلکسی اس 23 اولترا منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Galaxy S23 Ultra

شایعه شده است که سامسونگ آماده است تا سنسور دوربین اصلی را از 108 مگاپیکسل به دوربین 200 مگاپیکسلی جدید در گلکسی اس 23 اولترا ارتقا دهد. اگرچه شایعات زیادی در مورد این سنسور 200 مگاپیکسلی شنیده بودیم، اما نام و جزئیات آن تا به امروز مشخص نبود، بالاخره یکی از منابع خبری اطلاعات خوبی در این زمینه منتشر کرد. با DigiRo همراه باشید تا درباره دوربین جدید Galaxy S23 Ultra بیشتر بدانید.

Galaxy S23 Ultra

نکته: در حال حاضر هیچ تصویری از Galaxy S23 Ultra وجود ندارد و تمام تصاویر این مقاله مفهومی هستند.

طبق آنچه که Ice Universe به عنوان یکی از منابع معتبر صنعت موبایل به آن اشاره کرده است، Galaxy S23 Ultra به سنسور ISOCELL HP2 سامسونگ مجهز شده و از آن به عنوان سنسور دوربین اصلی استفاده خواهد کرد. این سنسور هنوز وارد بازار نشده است اما از قبل می دانستیم که رزولوشن 200 مگاپیکسلی خواهد داشت. به نظر می رسد Ice Universe به صحت اطلاعات خود اطمینان کامل دارد و ادعا می کند که “تقریباً 100 درصد” مطمئن است که این سنسور در Galaxy S23 Ultra استفاده خواهد شد.

Galaxy S23 Ultra

در حالی که خوب است بدانیم گلکسی اس 23 اولترا به چه نوع سنسوری مجهز خواهد شد، در حال حاضر اطلاعات دیگری در مورد مشخصات واقعی ایزوسل HP2 وجود ندارد. به گفته Ice Universe، این سنسور بهتر از ISOCELL HP1 است که توسط موتورولا در Moto X30 Pro معرفی خواهد شد. این سنسور دارای اندازه فیزیکی 1.22/1 اینچ و 0.64 میکرومتر پیکسل است که البته پس از ادغام 16 در 1 بسیار بزرگتر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.