منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اولین اطلاعات از صفحه نمایش پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو منتشر شد

اولین اطلاعات از صفحه نمایش پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو

گوگل قبلاً در جریان کنفرانس توسعه دهندگان I/O خود از سبک طراحی پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو رونمایی کرده است. بر این اساس، مشخص شد که این گوشی ها همچنان از همان ماژول دوربین سنتی و منحصر به فرد استفاده می کنند، اما نحوه قرارگیری لنزها تا حدودی تغییر کرده است. اما اگر کنجکاو هستید که درباره قسمت جلویی بدنه و صفحه نمایش گوشی های جدید گوگل بیشتر بدانید، امروز خبر خوبی برای شما داریم. با دی جی همراه باشید

طبق اولین اطلاعاتی که از نمایشگر سری پیکسل 7 به بیرون درز کرده است، مدل استاندارد این سری نمایشگری با رزولوشن 1080 در 2400 پیکسل و نرخ رفرش 90 هرتز خواهد داشت، در حالی که نمایشگر پیکسل 7 پرو دارای وضوح تصویری برابر با 1440 x 3120 پیکسل و نرخ تازه سازی 120 هرتز است. اگر این اعداد آشنا به نظر می رسند، به این دلیل است که دقیقاً مشابه پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو هستند.

پیکسل 7 پرو

این اطلاعات از پروژه منبع باز اندروید به دست آمده است. وقتی کشف شد، گوگل دو درایور نمایشگر جدید ایجاد کرد: یکی با برچسب C10 و دیگری P10. اما می دانیم که پیکسل 7 با اسم رمز چیتا و پیکسل 7 پرو با اسم رمز Panther است، بنابراین حروف C و P به این نام ها اشاره دارند. بررسی کد همچنین نشان می دهد که پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو در واقع از همان نمایشگرهای ساخته شده توسط سامسونگ با شماره مدل S6E3FC3 و S6E3HC3 استفاده می کنند که در مدل های قبلی استفاده می شد.

با این حال، گفته می شود که گوگل روی پشتیبانی از S6E3HC4 نیز کار کرده است، که می تواند نسخه جدیدتری از پنل نمایش پیکسل 6 پرو باشد و در نهایت به پیکسل 7 پرو راه پیدا کند. البته، از آنجایی که وضوح و نرخ تازه‌سازی ثابت باقی می‌مانند، تنها پیشرفت‌هایی که انجام شده ممکن است در کیفیت، روشنایی، مصرف انرژی یا هر ترکیبی از این موارد باشد.

پیکسل 7 پرو

پیکسل 7 کمی کوچکتر از پیکسل 6 خواهد بود، بنابراین پنل نمایشگر به نسبت کوچکتر و 1 میلی متر باریک تر و 2 میلی متر کوتاه تر خواهد بود. اما از طرف دیگر، اندازه پیکسل 7 پرو دقیقاً مشابه پیکسل 6 پرو است و در مورد صفحه نمایش آنها نیز همینطور است.

نکته جالب دیگر این است که با وجود پشتیبانی پیکسل 7 پرو از رزولوشن 1440 در 3120 پیکسل، صفحه نمایش این گوشی دارای حالت 1080p خواهد بود که می توان از آن برای صرفه جویی در مصرف باتری در حالت مصرف بهینه استفاده کرد.

در ابتدا شاهد طراحی مشابه دوربین پشتی بودیم، اما اکنون متوجه شده ایم که مشخصات صفحه نمایش کاملا شبیه به نسل قبل است. از این نظر، به نظر می رسد پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو یک ارتقاء جزئی نسبت به پیشینیان خود هستند و نه چیزی بیشتر. با این حال هنوز چند ماه تا معرفی رسمی آنها باقی مانده است و شاید تا آن زمان شرایط تغییر کند.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.