منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اولین تصاویر فاش شده در iPhone 14 Pro Max را ببینید!

اولین تصاویر فاش شده در iPhone 14 Pro Max را ببینید!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اولین تصاویر فاش شده از iPhone 14 Pro Max

هفته آینده ، در 14 سپتامبر (23 سپتامبر) ، اپل رویداد بزرگ خود را برای معرفی سری آیفون 13 برگزار می کند. اما اگرچه گوشی های امسال هنوز به طور رسمی اعلام نشده اند ، اما امروز تصاویری از آیفون 14 پرو مکس که حاوی نقاط قابل توجه است به بیرون درز کرده است. با ما در DJi همراه باشید.

آیفون 14 پرو مکس

همانطور که در این تصاویر مشاهده می کنید ، طراحی کلی گوشی تفاوت چندانی با آنچه اخیراً با محصولات اپل مشاهده کردیم ندارد. اما دو نکته و ویژگی بسیار مهم وجود دارد که در حال حاضر وجود ندارد. یکی از آنها حذف شکاف بالای صفحه است که از زمان آیفون 10 همیشه وجود داشته و به نمادی برای گوشی های اپل تبدیل شده است. بدیهی است که این برش در مدل های سال آینده به طور کامل از بین می رود و دوربین سلفی به یک حفره کوچک در بالای صفحه منتقل می شود. مورد دوم این است که دوربین عقب با بقیه پنل پشتی هم سطح است و خبری از برآمدگی ماژول دوربین نیست.

دوربین برای iPhone 14 Pro Max

البته به نظر نمی رسد ضخامت کلی بدن تغییر کرده باشد و این کمی مشکوک به نظر می رسد. حذف برجستگی محفظه و عدم تأثیر بر ضخامت محفظه بسیار دشوار است و قرار دادن قسمتهای محفظه در یک محفظه باریک بسیار دشوار است. بنابراین یا تصاویر بسیار ابتدایی هستند و تغییرات طراحی ایجاد می شود ، یا مهندسان اپل موفق به انجام کاری شگفت انگیز شده اند.

در پشت آیفون 14 پرو مکس

نکته دیگر این است که حذف شکاف بالای صفحه به این معنا نیست که Face ID حذف شده است و منبع ارسال کننده تصاویر ادعا می کند که سایر سنسورها در زیر صفحه پنهان شده اند. یعنی درست مانند دوربین های سلفی زیر صفحه که در حال حاضر در دنیای اندروید مشاهده می کنیم. با توجه به اینکه فناوری دوربین نمایش داده شده هنوز به بلوغ کامل نرسیده و دارای ایراداتی در کیفیت است ، طبیعی است که اپل نمی خواهد دوربین سلفی را به زیر صفحه منتقل کند. اما در مورد سنسورهای دیگر ، این امکان وجود دارد و بر کیفیت گوشی تأثیر نخواهد گذاشت.

دوربین عقب iPhone 14 Pro Max

علاوه بر این ، بقیه موارد بسیار آشنا به نظر می رسند و ما هنوز بدنه ای با قاب فلزی و نوارهای آنتن را در همه جا مشاهده می کنیم. این بار اما گفته می شود که قاب فلزی از جنس تیتانیوم است و این موضوع اوایل امسال مطرح شد. این طراحی شباهت زیادی به iPhone 4 دارد و حتی دکمه های تنظیم صدا نیز کاملا یادآور این گوشی کلاسیک اپل است. از سوی دیگر ، پورت پایین بدن همچنان از نوع Lightning است و به نظر می رسد طرفداران USB-C هنوز باید منتظر بمانند تا به خواسته خود برسند.

آیفون 14 پرو مکس

البته باید توجه داشت که از آنجا که تصاویر فوق به طور رسمی توسط اپل تأیید نشده اند ، هنوز هیچ چیز قطعی نیست و باید با شک و تردید به آنها نگاه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.