منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • او موقعیت خود را در بازار چین از طریق شیائومی بازیابی کرد!

او موقعیت خود را در بازار چین از طریق شیائومی بازیابی کرد!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
افزایش فروش

بر اساس گزارش موسسه تحقیقاتی Counterpoint ، فروش گوشی های هوشمند Honor در چین در ماه اوت از فروش شیائومی فراتر رفت و آنر را به یکی از سه تولید کننده بزرگ تلفن در این کشور تبدیل کرد. بر اساس این گزارش ، Opo و Vivo نیز دارای رتبه های اول و دوم هستند. فروش آنر در ماه اوت 18 درصد افزایش یافت و این شرکت ماه ها بعد توانست موقعیت خود را در بازار چین بازیابی کند. با دی جی باشید.

افزایش مکرر فروش در چین
نمودار افزایش چشمگیر فروش آنر را نشان می دهد!

تارون پاتاک از موسسه Counterpoint معتقد است که Honor پس از جدایی از هواوی توانست کسب و کار تلفن های هوشمند خود را با موفقیت بازسازی کند. پس از جدایی از هواوی ، این شرکت از تحریم های آمریکا خارج شد و توانست روابط خود را با تامین کنندگان قطعات از سر بگیرد. البته تیم تحقیق و توسعه قوی این شرکت ، چیزی شبیه به میراث هواوی ، در بازسازی موقعیت خود در چین نیز کاملاً مثر بوده است. سری Honor 50 در بخش طبقه متوسط ​​و Honor Magic 3 در بخش پرچمدار با استقبال بسیار خوبی روبرو شد و بسیاری از موفقیت های شرکت را از طرف آنها ثبت کرد.

سری آنر 50
سری Honor 50 نقش بسزایی در افزایش فروش آنر داشته است.

بر اساس این گزارش ، کانترپوینت پیش بینی می کند که این رقابت را در نیمه دوم سال 2021 با شرکت های چینی تشدید می کند. اما در عین حال ، تا زمانی که Honor شبکه توزیع جهانی خود را بازیابی نکند ، هیچ پیشرفتی در بازارهای بین المللی انتظار نمی رود.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.