منو سایت

اپل با آیفون تمام شیشه ای کار می کند!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آیفون تمام شیشه

هر سال، اپل پتنت‌هایی را برای دستگاه‌ها و لوازم جانبی مختلف به اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده (USPTO) ثبت می‌کند. اگرچه بیشتر این نوآوری ها به یک محصول تجاری ختم نمی شوند، اما اپل برخی از ویژگی های ثبت شده را در محصولات خود گنجانده است. حال با توجه به آخرین پتنت یا پتنت ثبت شده توسط اپل، احتمالا در آینده شاهد عرضه یک آیفون تمام شیشه ای خواهیم بود! با دی جی باشید

آیفون شیشه ای

اپل این پتنت را در USPTO به عنوان «دستگاه الکترونیکی با بدنه شیشه ای» به ثبت رساند و مشخصات چنین آیفونی را توضیح داد. این پتنت که برای اولین بار توسط اختراع اپل مشاهده شد، شامل جزئیات یک گوشی هوشمند با قاب و قاب شیشه ای شش وجهی است.

در این پتنت، اپل توضیح می‌دهد که چگونه می‌توان شیشه را خم کرد، مرتب کرد یا به شکل مخروطی تا کرد تا یک آیفون تمام شیشه‌ای با فضای کافی برای قرار گرفتن در فضای داخلی بسازد. این شرکت همچنین در توضیحات خود اشاره کرده است که می توان از سطوح شیشه ای با بافت های مختلف استفاده کرد و قسمت های لمسی و تعاملی را از سایر قسمت های بدن تشخیص داد.

ثبت اختراع برای آیفون در آیفون

اپل همچنین به نحوه دسترسی به اجزای داخلی (احتمالاً برای اهداف تعمیر) اشاره می کند و همچنین در تعدادی از تصاویر نشان می دهد که چگونه می توان سیستم عامل و عناصر رابط کاربری را بسته به نحوه نگه داشتن گوشی هوشمند توسط کاربر به صورت پویا تنظیم کرد. موقعیت را تغییر دهید و مطابق با آن نمایش دهید.

البته اپل بدنه شیشه ای را تنها به آیفون محدود نمی کند، بلکه بر این نکته تاکید دارد که می توان این فناوری را به محصولات دیگری مانند اپل واچ و مک پرو نیز تعمیم داد.

ثبت اختراع اپل برای محصول شیشه ای

بنابراین، اگر اپل روی چنین پروژه ای کار می کند، در آینده می توانیم آیفون یا آیفون فشرده شده با طراحی شیشه ای با نمایشگر کامل را ببینیم. با این حال، از آنجایی که این ایده هنوز ثبت اختراع است، ما انتظار نداریم که به این زودی اتفاق بیفتد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.