منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اپل هفته آینده یک پچ برای رفع مشکل دوربین آیفون 14 پرو ارائه خواهد کرد

اپل هفته آینده یک پچ برای رفع مشکل دوربین آیفون 14 پرو ارائه خواهد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
مشکل دوربین آیفون 14 پرو

اپل به تازگی گوشی های سری آیفون 14 خود را عرضه کرده است و این بار نیز مانند همیشه مشکلاتی در اوایل عرضه گزارش شده است. اخیراً شنیده شد که دوربین های جدید آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس با برنامه های شخص ثالث مشکل دارند که باعث می شود فوکوس خودکار یا لرزشگیر اپتیکال تصویر (OIS) از کار بیفتد و دوربین به طور غیرقابل کنترلی تکان بخورد! اما خبر خوب این است که اپل از این مشکل آگاه است و در تلاش برای رفع آن است. با دی جی همراه باشید.

حرکت مداوم دوربین و ناتوانی آن در تثبیت تصویر باعث می شود که فیلم های ضبط شده عملا غیرقابل استفاده و حتی بدتر از آن – می تواند به سخت افزار آسیب برساند. با این حال، به نظر می رسد این مشکل فقط به نسخه های Pro و Pro Max محدود می شود، در حالی که به نظر نمی رسد آیفون 14 و 14 پلاس تحت تأثیر قرار بگیرند.

مشکل دوربین آیفون 14 پرو

همچنین، برنامه دوربین خود اپل به خوبی کار می کند و مشکلات فقط با برنامه های دوربین شخص ثالث رخ می دهد. بنابراین واضح است که این یک مشکل نرم افزاری اصلی است و یک مشکل سخت افزاری نیست. از آنجایی که برنامه ها معمولاً با عواقب این چنینی اشتباه نمی کنند، مشکل احتمالاً مربوط به API دوربین طراحی شده توسط اپل است.

اگر به تازگی یکی از گوشی های آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس را خریداری کرده اید و با این مشکل مواجه شده اید، باید بدانید که در حال حاضر راه حل شناخته شده ای وجود ندارد و تنها راه حل، استفاده از اپلیکیشن Apple Camera است. از ابزارهای داخلی برنامه هایی مانند اینستاگرام، اسنپ چت، تیک تاک و برنامه های مشابه برای عکس گرفتن استفاده کنید و از آن استفاده نکنید. اپل می‌گوید هفته آینده یک تعمیر را ارائه خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.