منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ایسوس برنامه انتشار اندروید 12 را اعلام کرد

ایسوس برنامه انتشار اندروید 12 را اعلام کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آپدیت اندروید 12 ایسوس

با انتشار جدیدترین و پایدارترین نسخه اندروید 12 توسط گوگل، سازندگان گوشی های هوشمند نیز شروع به تعریف و اعلام زمانبندی برای ارتقای محصولات خود به این نسخه کرده اند. در مورد دوم ، شرکت تایوانی Asus همین کار را کرد و در زیر می توانید برنامه انتشار اندروید 12 را برای Zenfone 7 ، Zenfone 8 ، Zenfone 8 Flip ، Ragphone 3 ، Rugphone 5 و Rugphone 5S مشاهده کنید. با دی جی باشید

Zenfone 8 اولین تلفن هوشمند ایسوس است که به نسخه پایدار اندروید 12 به روز شده است و قرار است در ماه دسامبر به روز رسانی مربوطه را دریافت کند. البته این کاملا قابل پیش بینی بود ، زیرا چندین نسخه بتا اندروید 12 برای Zenfone 8 قبلاً منتشر شده است.

Zenfone 8 Flip یکی دیگر از گوشی هایی است که در ماه دسامبر به اندروید 12 ارتقا می یابد و سپس نوبت به دریافت Ragphone 5 و Rugphone 5S در سه ماهه اول سال 2022 می رسد.

برنامه آپدیت اندروید 12 ایسوس

Ragphone 3 و Zenfone 7 گوشی های بعدی هستند که اندروید 12 دریافت می کنند و طبق برنامه ریزی های انجام شده در نیمه اول سال 2022 ارتقا خواهند یافت.

ایسوس در بیانیه مطبوعاتی خود اعلام کرد که به روزرسانی های مداوم تلفن های این شرکت تغییرات عمده ای در عملکرد نسخه رسمی اندروید 12 ایجاد می کند و البته شامل ویژگی های خاص مدیریت باتری و عملکرد ایسوس می شود.

ایسوس تاریخ دقیق عرضه اندروید 12 را برای گوشی های خود اعلام نکرده است و همانطور که گفته شد این تنها برنامه ارائه شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.