منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • برخاستن از قبر! Galaxy S21 FA در دسترس خواهد بود

برخاستن از قبر! Galaxy S21 FA در دسترس خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Galaxy S21 FA

شایعات در مورد لغو Galaxy S21 FE 5G اغراق آمیز بود و این تلفن همراه با سری S22 در پایان دسامبر 2021 یا ژانویه 2022 منتشر می شود. این را یکی از نمایندگان برجسته دنیای تلفن همراه Ice Universe اعلام کرد ، و افشاگری دیگری توسط سامسونگ اعلام شد.

باید بدانید که سامسونگ نام Galaxy S21 FA را از صفحات پشتیبانی خود حذف کرده است. در این مورد ، تغییر قابل توجهی صورت نگرفته و نام گوشی هنوز در قسمت پشتیبانی سامسونگ قابل مشاهده نیست ، اما وب سایت شعبه بریتانیایی این شرکت اعلام کرد که با خرید S21FA به خریداران هدیه ای غافلگیرانه خواهد داد. در هلند ، کسانی که این گوشی را خریداری می کنند ، یک حساب YouTube رایگان 4 ماهه رایگان دریافت می کنند.

Samsung Galaxy S21 FA
تصویر پیش نمایش غیر رسمی Galaxy S21 FA

با این وجود ، نسخه جدید Fan آماده به نظر می رسد! با این حال ، سامسونگ هرگز در مورد لغو آن چیزی نگفته است. اما این س remainsال همچنان باقی است که چرا سامسونگ قصد دارد این گوشی محبوب را با سری S22 ارائه دهد و به نوعی آن را زیر سایه پرچمداران خود قرار دهد؟!

در پاسخ به س aboveال فوق ، باید گفت که ممکن است اوضاع آنطور که ما فکر می کنیم نباشد! در حقیقت ، اگر اخبار منتشر شده امروز صحت داشته باشد ، عرضه سری Galaxy S22 به تعویق افتاده و به پایان ماه فوریه و کنگره جهانی موبایل 2022 موکول شده است. بنابراین ، قبل از ورود پرچمداران جدید سامسونگ ، Galaxy S21FA دارای یک ماه برای فروش و خارج شدن از سایه گوشی های نسل بعدی.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.