منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • برخی از مشخصات قلم “S Pen Pro” فاش شده است

برخی از مشخصات قلم “S Pen Pro” فاش شده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
مشخصات S Pen Pro

همانطور که می دانید ، امسال خبری از پرچمدار سری گلکسی نوت نبود ، اما در عوض Galaxy S21 Ultra از قلم S پشتیبانی می کند و تا حدودی فاصله این سری را پر می کند. البته S Pen اتصال بلوتوث یا LE کم مصرف ندارد ، بنابراین فاقد برخی از ویژگی های سری Note است. در جریان معرفی Galaxy S21 Ultra ، سامسونگ اعلام کرد که در حال کار بر روی S Pen Pro بزرگتر است که دارای اتصال بلوتوث است. با این حال ، وی به مشخصات کامل این قلم جدید اشاره نکرد. اما امروز برخی از مشخصات S Pen Pro فاش شده است و بعداً آنها را مرور می کنیم. با دی جی باشید.

قلم S Pen Pro

به گفته یکی از کاشفان صنعت تلفن همراه ، S Pen Pro دارای نوک 0.7 میلی متر است و می تواند 4096 سطح مختلف فشار را تشخیص دهد. حتی گفته می شود از این قلم جدید می توان در Galaxy Z Fold 3 استفاده کرد که دارای صفحه نمایش انعطاف پذیر و نسبتاً نرم است. این قلم مخصوص دارای درگاه شارژ USB Type-C است و البته با کمک برخی فریم های خاص می توان آن را به صورت مغناطیسی به پشت گوشی وصل کرد (مشابه قلم S در تبلت Galaxy Tab S7).

سامسونگ قبلاً تأیید کرده است که یک قلم برای Galaxy Z Fold 3 عرضه خواهد کرد. با این حال ، مشخص نیست که آیا این قلم با S Pen Pro متفاوت خواهد بود یا خیر. اطلاعات بیشتر در مورد قلم یا قلم جدید سامسونگ در 11 آگوست ، هنگامی که Galaxy Z Fold 3 و Z Flip 3 معرفی می شوند ، انتظار می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.