منو سایت

تاریخ انتشار Pixel 7 و Pixel 7 Pro مشخص شده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
گوگل پیکسل 7 پرو

در حالی که اپل دوست دارد گوشی های جدید خود را در ماه سپتامبر عرضه کند، گوگل در سال های اخیر همواره سعی کرده تا ماه اکتبر را برای عرضه پرچمداران سری پیکسل خود انتخاب کند و طبق گزارش جدید ظاهرا در سال 2022 هیچ تغییری نخواهد داشت. گفته می شود که این گوشی جدید اطلاعات منتشر شده توسط FrontPageTech از “منابع بسیار معتبر” به دست آمده است. ناگفته نماند که FrontPageTech تاریخ عرضه Pixel 6 و Pixel 6 Pro را در سال گذشته به درستی پیش بینی کرده بود. با دی جی همراه باشید.


بیشتر بخوانید:

  • آخرین نشت Google Pixel 7 Pro را مشاهده کنید
  • اولین اطلاعات از نمایشگر پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو منتشر شد

بر اساس گزارش امروز، گوشی های پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو در تاریخ 6 اکتبر (14 مهر) برای پیش خرید در دسترس خواهند بود و در تاریخ 13 اکتبر (21 مهر) وارد بازار خواهند شد. اگرچه تاریخ عرضه این گوشی ها به طور مشخص اعلام نشده است، اما با توجه به تاریخ های ذکر شده، می توان نتیجه گرفت که مراسم رونمایی از سری پیکسل 7 همزمان با آغاز پیش فروش (14 مهرماه) برگزار می شود. ) یا حداکثر یک تا دو روز زودتر.

پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو
گوگل برای شکست دادن افشاگران، طراحی پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو را زودتر از موعد مشخص کرده است!

بنابراین، گوگل بار دیگر به سنت عرضه پیکسل ها در ماه اکتبر پایبند خواهد بود، اگرچه امسال این گوشی ها در اکتبر کمی زودتر از سال 2021 رونمایی خواهند شد. این شرکت معمولاً از نظر پنهان کاری بسیار بد عمل می کند و همیشه اطلاعات تلفن های خود را خیلی زودتر به بیرون درز می کند. – زودتر از ارائه رسمی آنها. بنابراین در ماه می، در جریان کنفرانس سالانه توسعه دهندگان خود، طراحی گوشی های جدید خود را به نمایش گذاشت تا افشاگران را شکست دهد!

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.