منو سایت

تاریخ عرضه آیفون 14 اپل مشخص شده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
در 15 سپتامبر، اپل آیفون 14 1 را معرفی خواهد کرد

کم کم به رونمایی از آیفون 14 اپل نزدیک می شویم. بر اساس گزارش بلومبرگ، در 15 سپتامبر می‌توانیم شاهد رویداد معرفی و سپس در 24 سپتامبر این محصول را برای خرید در بازار مشاهده کنیم. به برخی از کارمندان فروشگاه اپل گفته شده است که برای عرضه بزرگ محصولات جدید در 24 سپتامبر آماده باشند.

هر ساله در ماه سپتامبر، اپل رویداد سالانه خود را برای معرفی محصولات جدید برگزار می کند که از آغاز همه گیری کرونا به صورت زنده برای عموم پخش می شود. بر اساس گزارش ها، کارمندان اپل در حال حاضر ضبط قسمت های مختلف این رویداد مجازی را آغاز کرده اند.

اپل در 15 سپتامبر آیفون 14 را معرفی خواهد کرد

در آن تاریخ، اپل قرار است چهار مدل آیفون 14، کامپیوترهای مک جدید، یک آی پد و یک سری جدید اپل واچ را معرفی کند. این شرکت محبوب خط تولید مدل های گوشی هوشمند آیفون 14 مینی را متوقف و دو مدل جدید با صفحه نمایش 6.1 اینچی و دو مدل با صفحه نمایش 6.7 اینچی را معرفی می کند. به همین دلیل است که برای اولین بار شاهد آیفون 6.7 اینچی غیرحرفه ای ساخت اپل هستیم.

اکنون منتظر مدل های آیفون 14 با طراحی جدید و خاص به همراه ارتقای چشمگیر دوربین سلفی، دوربین بزرگتر در آیفون 14 و مدل های جدید پرو با تراشه A16 هستیم. شایعه شده است که مدل های Pro دارای صفحه نمایش همیشه روشن هستند. ما منتظر اعلام و انتشار جزئیات رسمی اپل در مورد این محصول هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.