منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تاریخ عرضه تراشه پرچمدار نسل 2 اسنپدراگون 8 مشخص شده است

تاریخ عرضه تراشه پرچمدار نسل 2 اسنپدراگون 8 مشخص شده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اسنپدراگون 8 نسل 2

کوالکام به تازگی تاریخ دقیق Snapdragon Summit خود را اعلام کرد که باید اواخر امسال باشد. در همین حال، این نام شناخته شده در زمینه پردازش موبایل تایید کرده است که از جدیدترین تراشه پرچمدار خود، اسنپدراگون 8 نسل 2 نیز در این رویداد رونمایی خواهد کرد. بنابراین، به نظر می رسد پرچمدار امسال زودتر از هر سال عرضه شود. با دی جی همراه باشید.

طبق بیانیه رسمی کوالکام، اجلاس اسنپدراگون یک رویداد سه روزه است و از 15 تا 17 نوامبر (24 تا 26 نوامبر) در هاوایی برگزار خواهد شد. اوایل امروز، این شرکت به طور رسمی پردازنده‌های Snapdragon W5 و W5 Plus را در جریان Snapdragon Summit معرفی کرد که آخرین نسل پردازنده‌های کوالکام برای دستگاه‌های پوشیدنی هوشمند خواهند بود. حال تایید شده است که نسل بعدی تراشه های موبایل پرچمدار این شرکت یعنی اسنپدراگون 8 نسل 2 نیز در همین مراسم رونمایی خواهد شد.

تاریخ ملاقات اسنپدراگون

کوالکام معمولاً تراشه‌های پرچم‌دار خود را در پایان سال حدود دسامبر عرضه می‌کند، اما ظاهراً امسال به تعویق افتاده است، اگرچه کوالکام هنوز دلیل آن را فاش نکرده است. اکنون، غول فناوری چینی شیائومی احتمالاً اولین سازنده ای است که یک گوشی هوشمند پرچمدار با اسنپدراگون 8 نسل 2 عرضه می کند. شایعه شده است که گوشی های رده بالای سری 13 شیائومی اولین میزبان این تراشه پرچمدار خواهند بود.

سال گذشته موتورولا اولین شرکتی بود که یک مدل پرچمدار با تراشه اسنپدراگون 8 نسل 1 عرضه کرد. امسال می‌توان انتظار داشت که این شرکت یکی از اولین‌ها با مدل Edge 40 Pro باشد. همانطور که گفته شد، هنوز تا برگزاری Snapdragon Summit فاصله زیادی وجود دارد و می‌توان انتظار اخبار و جزئیات بیشتری را در هفته‌ها و ماه‌های آینده داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.