منو سایت

تاریخ عرضه سری آنر 60 اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تاریخ ارائه سری آنر 60

شرکت چینی آنر در حال آماده سازی برای عرضه محصولات جدید است. جیانگ هیرونگ، مدیر اجرایی این شرکت، فاش کرد که گوشی هوشمند جدید آنر به طور رسمی در تاریخ 22 نوامبر (اول دسامبر) رونمایی خواهد شد.

یکی از مقامات ارشد آنر خبر معرفی گوشی جدید آنر را در حساب رسمی خود در ویبو به اشتراک گذاشت. او با انتشار مجموعه ای از تصاویر که نمایی از آسمان پرستاره شب را نشان می دهد، قول عرضه گوشی هوشمند جدید Honor را داده است، اما مشخص نیست که این تصاویر دقیقاً چه معنایی دارند. گوشی یا گوشی های آینده آنر 60 احتمالاً متعلق به سری آنر 60 هستند که قبلاً اعلام شده بود اواخر امسال عرضه می شود.

پوستری از سری Honor 60

در عکس های ارسال شده توسط آقای هیرونگ، ظاهر کلی گوشی را می بینید که از سبک طراحی آشنای Honor برای دوربین عقب پیروی می کند. متأسفانه وارد جزئیات نمی شود، اما طبق گزارش های قبلی، آنر قصد دارد سه مدل از آنر 60 را عرضه کند که یکی از آنها مدل استاندارد بدون پسوند و پیشوند، مدل دیگر با پسوند Pro و آخرین مدل با پسوند.SE است. و از بقیه قابل دسترسی تر خواهد بود.

علاوه بر این، برخی منابع فاش کرده اند که نسخه استاندارد و مدل پرو از شارژ سریع 66 واتی پشتیبانی می کنند، در حالی که سرعت شارژ مدل SE به 40 وات محدود می شود. البته باز هم یادآوری می کنیم که این اطلاعات هنوز رسمی نیست و باید منتظر برگزاری یک رویداد ویژه باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.