منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تاریخ عرضه سری Galaxy S21 FA و Galaxy S22 اعلام شد

تاریخ عرضه سری Galaxy S21 FA و Galaxy S22 اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تاریخ ارائه Galaxy S21 FA

طبق گزارش جدیدی که امروز منتشر شد، سامسونگ قصد دارد دو رویداد Unpack را در اوایل سال 2022 برگزار کند. اولین رویداد در 4 ژانویه (14 ژانویه) برگزار می شود و گلکسی S21 FE را معرفی می کند که مدت ها شایعات ضد و نقیضی بود. رویداد بعدی که ظاهرا یک ماه بعد و در 8 فوریه (19 فوریه) برنامه ریزی شده است، به معرفی سری گلکسی S22 اختصاص دارد.

عرضه سری گلکسی اس 22 در اوایل سال آینده موضوع جدیدی نیست و تنها تاریخ دقیق آن مشخص نیست. اما همانطور که گفتیم، گزارش های متناقض زیادی در مورد گلکسی S21FA منتشر شد و ظاهرا سامسونگ مدام تصمیم خود را برای عرضه یا عدم عرضه این گوشی تغییر می داد. اوایل مهرماه بود که گفته شد به دلیل بحران کمبود تراشه، تحویل گلکسی اس 21 FA به طور کامل لغو شده است. اما همین چند روز بعد اعلام شد که سامسونگ تصمیم به عرضه این گوشی گرفته و آن را همراه با سری گلکسی اس 22 عرضه خواهد کرد. البته این شرکت در نهایت تصمیم گرفت تا یک معرفی جداگانه از S21FA برگزار کند تا تحت الشعاع پرچمداران جدید قرار نگیرد.

Galaxy S21 FA
Galaxy S21 FA

بر اساس گزارش امروز، گلکسی اس 21 FA یک هفته پس از عرضه رسمی و از 11 ژانویه (21 ژانویه) در دسترس خریداران قرار خواهد گرفت. رویداد Unpacked سری گلکسی اس 22 نیز از 8 فوریه (19 بهمن) ساعت 10:00 (به وقت ایران) آغاز می شود و به محض پایان مراسم، سامسونگ پیش فروش پرچمداران جدید خود را آغاز می کند. عرضه عمومی این گوشی ها از 18 فوریه (19 فوریه) آغاز خواهد شد. سامسونگ هنوز به طور رسمی این گزارش را تایید نکرده است و تا آن زمان نمی توان با قطعیت گفت. با این حال، اطلاعات کاملا قابل اعتماد به نظر می رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.