منو سایت

تاریخ عرضه هواوی نوا 9 اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تاریخ ارائه هواوی نوا 9

ماه گذشته گوشی هوشمند هوآوی اعلام نشده با شماره مدل RTL-AL00 در TENAA مشاهده شد و امروز شرکت چینی رسما تأیید کرد که این گوشی همان گوشی هواوی نوا 9 است. سری جدید نوا در 23 سپتامبر (1 اکتبر) رونمایی می شود. در چین. و همانطور که از عکس ها و پوسترهای تبلیغاتی او قابل مشاهده است ، وی طرح دو حلقه ای برای دوربین عقب را از رهبران سری P50 وام گرفته است. با دی جی باشید.

هدفون های سری نوا از جمله محصولات میان رده هواوی هستند و در بسیاری از کشورها از جمله خود چین بسیار محبوب هستند. هر نسل از این گوشی ها معمولاً دارای چندین مدل متفاوت است و در مورد اخیر شاهد عرضه 8 مدل مختلف از Nova 8 بودیم.

هواوی نوا 9

تفاوت اصلی این تلفن هوشمند از سری Nova 9 و رهبران سری P50 ، محل قرارگیری دوربین آن در حلقه ها است. فرض بر این است که سنسور اصلی در بالا با یک حلقه رنگی در اطراف آن قرار دارد و سه لنز دیگر در پایین قرار دارند. یک فلاش LED مکمل ماژول دوربین عقب است.

گوشی جدید Nova ، که در بالا نشان داده شده است ، احتمالاً دارای یک پنل قدیمی و یک اسکنر اثر انگشت در زیر صفحه نمایش است و مطمئناً با سیستم عامل هوآوی هماهنگ عمل می کند. همچنین بسیار محتمل است که هواوی از تراشه FiveG در این مدل استفاده کند ، زیرا بازار اصلی آن چین است و تقاضا برای نسل جدید اینترنت در این کشور در حال افزایش است.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.