منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تاریخ معرفی جدید Moto X30 Pro و Moto Razer 2022 اعلام شد

تاریخ معرفی جدید Moto X30 Pro و Moto Razer 2022 اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Moto Razor 2022

موتورولا در حال آماده شدن برای رونمایی از جدیدترین گوشی های هوشمند خود، Moto X30 Pro و Moto Razr 2022 است و قرار بود سه شنبه گذشته (11 اوت) از آنها رونمایی کند. اما تنها چند ساعت قبل از این مراسم، این مراسم بدون ذکر دلیل لغو و به زمان نامعلومی موکول شد. اگرچه موتورولا و شرکت مادرش لنوو هیچ بیانیه‌ای در این زمینه منتشر نکردند، اما گفته شد افزایش تنش بین چین و ایالات متحده به دلیل سفر نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان ایالات متحده به تایوان، محتمل است. دلیل لغو در رویداد. با دی جی همراه باشید.

صبح امروز، چن جین، مدیر جهانی دستگاه های موبایل لنوو، تیزر جدیدی از Moto Razr 2022 منتشر کرد که تاریخ آن 11 آگوست (20 اوت) بر روی صفحه نمایش و ساعت 14:00 است. اگرچه به طور مشخص به عرضه گوشی تاشو جدید موتورولا اشاره ای نکرد، اما به نظر می رسد تاریخ و ساعت ذکر شده مربوط به رویداد معرفی این محصول باشد.

Moto Razor 2022

در کنار موتو ریزر 2022 تاشو، موتورولا موتو ایکس 30 پرو نیز قرار است در همین رویداد رونمایی شود و گمانه زنی ها حاکی از آن است که هر دو دستگاه بلافاصله پس از این رویداد به فروش خواهند رسید. پیش‌سفارش‌های Razer 2022 و X30 Pro در وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین JD.com آغاز شده است، بنابراین به نظر می‌رسد که ما شاهد عرضه این گوشی‌ها در 11 آگوست خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.