منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تا سال 2025، فروش دستگاه های تاشو سامسونگ از سری گلکسی اس پیشی خواهد گرفت!

تا سال 2025، فروش دستگاه های تاشو سامسونگ از سری گلکسی اس پیشی خواهد گرفت!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Galaxy Z Fold و Galaxy Z Flip

ملون سامسونگ انتظار دارد تا سه سال آینده حجم فروش گوشی های تاشو سری گلکسی Z از سری محبوب گلکسی اس پیشی بگیرد. شرایط کنونی بازار منجر به کاهش فروش گوشی های هوشمند رده بالا شده است، اما انتظار می رود این شکل جدید از گوشی های هوشمند بازار را احیا کند.

TM Roh، رئیس سامسونگ موبایل گفت:

تا سال 2025، مدل‌های تاشو بیش از 50 درصد از کل گوشی‌های هوشمند پیشرفته سامسونگ را به خود اختصاص خواهند داد. گوشی های تاشو به استاندارد جدیدی برای گوشی های هوشمند تبدیل خواهند شد.

تی ام رو
TM Roh، رئیس سامسونگ موبایل

بر اساس داده های Omdia، بازار گوشی های تاشو به سرعت در حال رشد است و حجم این گوشی ها از سال 2020 تا 2021 با حدود 309 درصد افزایش به 9 میلیون دستگاه رسیده است. سری گلکسی Z سامسونگ بیشترین این تعداد و در مجموع 7.1 میلیون گلکسی را به خود اختصاص داده است. واحدهای Z Fold 3 و Z Flip 3 تا پایان سال 2021 عرضه شدند. این در حالی است که گوشی های مذکور در آگوست 2021 عرضه شدند.

مدل های سری Z Flip که نسبتاً مقرون به صرفه تر هستند از نظر فروش نیز محبوبیت بیشتری دارند. به عنوان مثال، گلکسی زد فلیپ 3 به تنهایی تقریباً 4.6 میلیون دستگاه از 7.1 میلیون دستگاه عرضه شده در سری Z که در سال 2021 عرضه شد را به خود اختصاص داده است. این گوشی در سه ماه اول سال جاری بیش از 1 میلیون دستگاه را به آمار خود اضافه کرده است. این به تنهایی نیمی از گوشی های تاشو عرضه شده در سه ماهه اول سال 2022 را تشکیل می دهد.

مدل های جدید گلکسی Z معرفی شده در این هفته قیمتی مشابه مدل های قبلی خود دارند (1000 دلار برای Z Flip 4 و 1800 دلار برای Z Fold 4)، بنابراین اگر سامسونگ گلکسی Z Flip 4s بیشتری را نسبت به Z Fold بفروشد تعجب نخواهیم کرد. 4 برای تحویل اما اگر قرار است گوشی‌های تاشو به «استاندارد جدید گوشی‌های هوشمند» تبدیل شوند، سامسونگ باید به‌طور جدی قیمت را پایین بیاورد و نمایشگر تاشو را به بخش میان‌رده نیز معرفی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.