منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تصاویر چهار گوشی جدید و معرفی نشده نوکیا منتشر شده است

تصاویر چهار گوشی جدید و معرفی نشده نوکیا منتشر شده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چهار گوشی جدید و معرفی نشده نوکیا

ایوان بلاس، یکی از مشهورترین منابع در صنعت موبایل، امروز عکس هایی از چهار گوشی هوشمند ناشناخته نوکیا منتشر کرد. اگرچه هنوز چیزی در مورد این گوشی ها نمی دانیم و حتی نام آنها نیز مشخص نیست (فقط شماره مدل ذکر شده است)، اما تصاویر به طور کامل تغییر سبک طراحی گوشی های نوکیا را نشان می دهد. با دی جی باشید

با دو مدل N150DL و N1530DL شروع می کنیم. هر دو دستگاه طراحی مشابهی دارند و در هر دو شاهد بیرون زدگی مستطیل شکل دوربین با هدفون های گرد در بالا و سمت چپ پنل پشتی هستیم. این برآمدگی دوربین به دو قسمت تقسیم می شود که یکی در یک طرف لنز دوربین و دیگری روی فلاش قرار دارد. متأسفانه برچسب کنار لنز دوربین قابل مشاهده نیست و اطلاعات خاصی به دست نمی آید.

گوشی های معرفی نشده نوکیا

با توجه به تریم بالای صفحه نمایش، این دو گوشی احتمالا میان رده هستند. اسکنر اثر انگشت در کنار قاب تعبیه شده است و از این مشکل می توان نتیجه گرفت که صفحه نمایش از نوع LCD است (امروزه در گوشی های مجهز به نمایشگر LED، اسکنر اثر انگشت زیر نمایشگر تعبیه می شود). علاوه بر این، جک 3.5 میلی متری هدفون نیز در بالای کیس قرار گرفته است.

گوشی بعدی N151DL است که دامن گرد دارد. این نوع طراحی دوربین در حال حاضر در اکثر گوشی های هوشمند نوکیا یافت می شود و چیز جدیدی نیست. این گوشی احتمالا پایین رده است، زیرا تنها یک لنز دوربین در پشت قاب دارد. همچنین اثری از اسکنر اثر انگشت نیست و لبه پایینی صفحه نمایش بسیار ضخیم است.

گوشی های ارزان قیمت نوکیا

در نهایت N152DL را می بینیم که به احتمال زیاد یک گوشی از سری C با سیستم عامل اندروید گو است. طراحی این گوشی شباهت زیادی به نوکیا C1 یا C01 Plus دارد که ظاهری کاملا قدیمی دارند. تمرکز نوکیا بر روی گوشی های سری C از نظر قیمت کاهش یافته است و بنابراین چنین سبک طراحی قابل توجیهی است.

از زمان معرفی این چهار گوشی نوکیا هیچ خبری منتشر نشده و باید منتظر گزارش ها و اطلاعات بعدی باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.