منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تصویر جدید شیائومی 12 دوربین سه گانه پشتی آن را نشان می دهد

تصویر جدید شیائومی 12 دوربین سه گانه پشتی آن را نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
شیائومی 12

همانطور که قبلاً بارها اشاره کردیم، انتظار می‌رود شیائومی گوشی‌های سری 12 خود را در 12.12 با نسل اول تراشه اسنپدراگون 8 معرفی کند. در حالی که تنها چند روز تا آن تاریخ باقی مانده است، امروز شاهد انتشار تصاویری از نسخه استاندارد شیائومی 12 هستیم که پنل پشتی را نشان می دهد و اطلاعات بیشتری در مورد طراحی آن ارائه می دهد.

چشمگیرترین طراحی ماژول دوربین است. دوربین پشتی این گوشی در جزیره ای نسبتا بزرگ قرار دارد و سه گانه است. سنسور اصلی که بزرگتر از بقیه است در بالا قرار دارد و لنزهای دیگری در زیر آن تعبیه شده است. البته در کنار لنزهای کمکی فلاش و میکروفون نیز وجود دارد.

فریم 12 شیائومی

تصویر واقعی لو رفته از قاب شیائومی 12 منبع الهام طراحان گرافیک برای طراحی یک تصویر و پیش بینی محصول نهایی است. در همان زمان، Digital Chat Station فاش کرد که سری 12 شیائومی در ابتدای عرضه شامل سه گوشی مختلف خواهد بود. بنابراین به نظر می رسد شیائومی سیاست خود را در سال گذشته تغییر داده است. زیرا سال گذشته نسخه استاندارد می 11 شیائومی زودتر از می 11 پرو و ​​می 11 اولترا منتشر شد.

رندر 12 شیائومی

به طور کلی، اگرچه طراحی دوربین عقب کاملاً جدید نیست و شیائومی قبلاً از طراحی مشابهی در می 10 تی و می 10 تی پرو استفاده کرده است، اما همچنان بسیار جذاب است. علاوه بر این، دیگر هیچ ترفندی وجود ندارد و تمام سوراخ های روی ماژول دوربین برای یک هدف خاص طراحی شده اند (در سری May 10T، یکی از سوراخ ها فقط برای حفظ تقارن طراحی شده است و عملکرد خاصی ندارد!).

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.