منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تعداد بارگیری ها از Google Play در سه ماهه سوم سال 2020 از 28 میلیارد فراتر رفت!

تعداد بارگیری ها از Google Play در سه ماهه سوم سال 2020 از 28 میلیارد فراتر رفت!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تعداد بارگیری ها از Google Play در سه ماهه سوم 2020

امسال نیز استفاده از تلفن همراه به دلیل شیوع کرونا و بی خانمانی بسیاری از مردم در سراسر جهان به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. در همین راستا ، گزارش اخیر نشان می دهد که استفاده از تلفن های هوشمند در سه ماهه سوم سال 2020 روند رو به رشد خود را ادامه می دهد و سرویس Google Play کاملاً در این زمینه است.

بر اساس این گزارش ، تعداد بارگیری ها از Google Play در سه ماهه سوم سال جاری به 28.3 میلیارد رسیده است که عدد حیرت انگیزی است و نسبت به مدت مشابه سال گذشته 31 درصد افزایش یافته است. در همین حال ، رقیب اصلی Google Play ، Apple App Store ، تنها 8.2 میلیارد بارگیری را در مدت مشابه تجربه کرده است.

حجم را در Google Play و App Store بارگیری کنید
تعداد بارگیری های Google Play و App Store از سه ماهه سوم 2016 تا سه ماهه سوم 2020

فروشگاه Google Play از ابتدای سال 2020 دارای 80.6 میلیارد بارگیری بوده است که رقم حیرت آوری است و نشان می دهد که گوگل از اپل فاصله گرفته است. تعداد بارگیری اپ استور اپل در سال جاری 26.6 میلیارد است که تقریباً یک سوم بارگیری ها در Google Play است! البته نباید از نظر دور داشت که حجم گوشی های اندرویدی در بازار بسیار بیشتر از آیفون است.

شاخه های مختلف Google Play را بارگیری کنید
برنامه های Google Play را بر اساس تعداد بارگیری ها در سه ماهه سوم 2020 طبقه بندی کنید.

بر اساس همین گزارش ، تعداد برنامه های راه اندازی شده در Google Play نیز به میزان قابل توجهی افزایش یافته و به 2.7 میلیون برنامه رسیده است ، در حالی که تعداد برنامه های موجود در فروشگاه App تنها 1.82 میلیون است. بد نیست بدانید که بیشترین تعداد بارگیری از Google Play (13.49)) ، همانطور که انتظار می رود ، به دسته بازی ها تقسیم می شود ، پس از آن برنامه های آموزشی با 9.11 و برنامه های تجاری با 6.95 of از حجم برداشت در سه ماهه سوم 2020 در رتبه دوم و سوم قرار دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.