منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تعداد دستگاه های به روز شده در Harmony OS 2.0 به 100 میلیون دستگاه رسیده است!

تعداد دستگاه های به روز شده در Harmony OS 2.0 به 100 میلیون دستگاه رسیده است!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Harmony OS 2.0

ده روز پیش اعلام شد که تعداد کاربران Harmony در سیستم عامل 2.0 به 90 میلیون نفر رسیده است و حالا هواوی اعلام کرده که یک رکورد جدید و 100 میلیون سیستم عامل داخلی به ثبت رسانده است. دستگاه هایی که به این سیستم عامل به روز شده اند از اندروید استفاده می کردند ، اما صاحبان آنها تصمیم گرفتند از گوگل پشت کنند و به اکوسیستم نرم افزاری هواوی بپیوندند.

هواوی قبلاً شروع به ثبت نام برای ششمین نسخه بتا از به روزرسانی های اندروید Harmony کرده است و در واقع این به روز رسانی ها باعث افزایش شدید تعداد کاربران سیستم عامل Harmony می شود. این شرکت چینی قصد دارد 100 مدل را از دستگاه های خود به OS Harmony منتقل کند و این برنامه در سال 2022 ادامه می یابد.

در حال حاضر ، تعداد کل دستگاه های مبتنی بر سیستم عامل به 106 دستگاه رسیده است که 75 دستگاه از آنها تلفن هایی مانند سری Mate 40 ، P40 و Mate 30 است. پرچمداران قدیمی تر مانند سری P20 و Mate 10 ، و همچنین Nova 5I و 4E ، به تازگی به صفوف پیوسته اند.. هواوی دستگاه های بیشتری را به مرحله عمومی آزمایش بتا می رساند و البته تعدادی از آنها را به صورت داخلی و داخلی آزمایش می کند.

هارمونی و س

شایان ذکر است که این رقم 100 میلیون فقط در مورد دستگاه هایی که به سیستم عامل هواوی به روز شده اند اعمال می شود ، در غیر این صورت تلفن ها ، تبلت ها و ساعت های جدیدتری وجود دارند که به طور پیش فرض از سیستم عامل Harmony استفاده می کنند و در این آمار گنجانده نشده اند. OS Harmony OS همچنین بر روی سایر دستگاه های هوشمند مانند تلویزیون و دستگاه های اینترنت اشیا نصب شده است که جدیدترین آنها چاپگر لیزری است.

در واقع OS Harmony بیشتر یک پلتفرم است تا یک سیستم عامل ساده و یکی از اهداف اصلی آن فراهم آوردن بستری برای اتصال آسان بین دستگاه های مختلف است. فروشندگان شخص ثالث همچنین ممکن است دستگاه های سازگار با پلت فرم را با نام تجاری HarmonyOS Connect تولید کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.