منو سایت

تلفن دوباره منفجر شد و این بار Poco X3 Pro!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Blast Poco X3 Pro

اگرچه تلفن های هوشمند به یکی از کالاهای اصلی زندگی ما تبدیل شده اند و همراه همیشگی ما هستند ، اما این نزدیکی باعث می شود هنگام انفجار آنها بسیار نگران باشیم! ترک خوردن یا آتش زدن تلفن های هوشمند در گذشته قبل از ورود به عصر گوشی های هوشمند امری غیر معمول نبود ، اما در سال های اخیر شاهد انفجارهای زیادی از این دستگاه ها در جیب کاربران یا هنگام شارژ بوده ایم. در مورد دوم ، یکی از کاربران اخیراً گزارش داده است که Poco X3 Pro او تنها دو ماه پس از خرید منفجر شده است! با دی جی باشید.

این گزارش توسط شخصی به نام ایمی باردوا منتشر شده است که اخیراً تجربه غم انگیز خود را در توییتر به اشتراک گذاشته است. او چندین عکس از تلفن منفجر شده خود به اشتراک گذاشت و مدعی شد که Poco X3 Pro پس از جدا شدن از شارژر و سپس منفجر شدن دچار آتش سوزی شده است.

پوکو X3 پرو منفجر شد
از این عکس ها مشخص است که باتری گوشی متورم شده و سپس منفجر می شود.

کاربر نگون بخت اشاره کرد که تلفن هوشمند وی قبل از قطع شدن شارژر کاملاً شارژ شده بود و تنها پنج دقیقه پس از قطع شدن شارژ ، مشتعل شده و روی تخت منفجر شد. خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیبی نرسید و فقط تخت کاربر آسیب دید.

با توجه به عکس ها به نظر می رسد که باتری گوشی Poco در بدنه متورم شده و آتش گرفته است. اگرچه تصویری در جلوی دستگاه وجود ندارد ، اما پنل پشتی گوشی به طور کامل ناپدید شده است.

بردواج می گوید پس از این حادثه در توییتر با مشتری پوکو تماس گرفت. اگرچه شرکت به توییت او پاسخ داد ، اما کاربر گفت هیچ اقدام دیگری در دستگاه او انجام نشده است.

پوکو X3 پرو منفجر شد
انفجار Poco X3 Pro این فاجعه را به رختخواب آورد!

پوکو گفت گوشی های هوشمند این شرکت قبل از عرضه چندین تست کیفی را پشت سر می گذارند. با این حال ، به دلیل حساسیت باتری های لیتیوم یونی ، هرگز نمی دانید کدام یک منفجر می شود و تلفن هوشمند شما را به آتش تبدیل می کند.

پس از خواندن این خبر ، اگر نگران انفجار تلفن هوشمند خود هستید ، باید برخی اقدامات احتیاطی را انجام دهید. برای شروع ، از شارژ تلفن هوشمند خود یک شبه قبل از خواب خودداری کنید. همیشه به شارژ و دمای دستگاه خود توجه کنید و قبل از داغ شدن بیش از حد آن را از پنل پشتی جدا کنید. و البته ، اگر فکر می کنید باتری گوشی شما در مقایسه با حالت عادی آن متورم شده است ، باید در اسرع وقت قبل از انفجار گوشی ، باتری را تعویض کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.