منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ثبت اختراع جدید هواوی: تلفن هوشمند با صفحه لمسی!

ثبت اختراع جدید هواوی: تلفن هوشمند با صفحه لمسی!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ثبت اختراع جدید هواوی

هواوی سری P50 را منتشر کرده است و اکنون زمان آماده شدن برای رونمایی از پرچمدار Mate 50 است. هنوز هیچ چیز رسمی یا غیر رسمی برای این گوشی ها اعلام نشده است ، اما ممکن است پتنت اخیر Huawei برنامه های این شرکت برای طراحی گوشی های جدید خود را فاش کند. با دی جی همراه باشید.

به گزارش Lets Go Digital ، سازنده گوشی های هوشمند چینی قصد دارد صفحه نمایش Arc را در پرچمداران آینده خود معرفی کند که دارای لبه های بسیار خمیده و انواع عملکردهای حسی در کنار بدنه از جمله کنترل صدا است.

با توجه به اسناد ارائه شده ، هواوی مدتی است روی این ایده کار می کند. این پتنت که قبلاً در مارس 2019 ثبت شده بود ، مدلی از Mate 30 را نشان می داد که هیچ دکمه ای در کنار آن وجود نداشت ، اما در عوض لبه تلفن را در همه جا دوبار ضربه می زد. کنترل صدا را ارائه می دهد. این ایده اکنون پیچیده تر است و بدیهی است که کلیدهای لمسی جایگزین دکمه های کنار بدنه می شوند.

ثبت اختراع هواوی (3)
ثبت اختراع هواوی (2)
حق ثبت اختراع هواوی (4)
ثبت اختراع هواوی (1)

ویژگی دیگری که لبه صفحه لمسی بدنه می تواند داشته باشد ، قابلیت تعریف کلیدهای ماشه (مشابه L و R در دسته پلی استیشن) است که هنگام بازی بسیار مفید و مفید است. در این قسمت از تلفن حتی امکان نمایش نمادها ، پیام های کوچک و تک خطی و سایر اطلاعات ساده و کوتاه نیز وجود دارد.

در تصاویر مفهومی مرتبط با این حق ثبت اختراع ، طراحی دوربین عقب نیز توجه ها را به خود جلب می کند ، که البته نمی توان چندان به آن اعتماد کرد. از آنجایی که هنوز چیزی در مورد مشخصات سخت افزاری و دوربین میت 50 اعلام نشده است و هر آنچه که در اینجا می بینیم فقط برای تصویربرداری و پر کردن پشت بدنه است.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.