منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • در سال 2024، گلکسی اس 24 در استفاده از Wi-Fi 7 پیشگام خواهد بود

در سال 2024، گلکسی اس 24 در استفاده از Wi-Fi 7 پیشگام خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Galaxy S24 Wi-Fi 7

امروزه، اکثر گوشی‌های هوشمند جدید با استاندارد Wi-Fi 6 یا استاندارد جدیدتر 6E عرضه می‌شوند که تا زمانی که دستگاه‌های Wi-Fi 7 عرضه شوند، استاندارد جدیدتر به‌روزرسانی بین نسلی است. در حال حاضر، در گزارش جدیدی که توسط DigiTimes با همکاری IC Inspection Labs گردآوری شده است، انتظار می‌رود اولین دسته از تلفن‌های مجهز به Wi-Fi 7 در نیمه دوم سال 2024 وارد بازار شوند. طبق معمول، سامسونگ یکی از پیشگامان خواهد بود. در استفاده از فناوری های جدید بر این اساس، انتظار می رود گلکسی اس 24 جزو اولین گوشی های بازار باشد که از استانداردهای وای فای 7 پشتیبانی می کند.

احتمالاً سؤالی که می‌پرسید این است که Wi-Fi 7 چه پیشرفت‌هایی در سرعت به همراه خواهد داشت؟ انتظار می رود وای فای 7 تا 2.4 برابر سریعتر از وای فای 6 باشد و سازمان وای فای، منبعی که بر استانداردهای این فناوری نظارت دارد، سرعتی تا 33 گیگابیت بر ثانیه را نشان داده است.

Wi-Fi 7 MediaTek

دستگاه‌های Wi-Fi 7 می‌توانند از کانال‌های 300 مگاهرتز استفاده کنند و بهبودهای فیزیکی (PHY) و کنترل دسترسی متوسط ​​(MAC) را در حالی که همچنان روی فرکانس‌های موجود 2.4 گیگاهرتز، 5 گیگاهرتز و 6 گیگاهرتز کار می‌کنند، به ارمغان بیاورند. کوالکام قبلاً سری تراشه‌های Wi-Fi 7 Networking Pro خود را معرفی کرده است، بنابراین انتظار داریم اولین دسته از روترها و لپ‌تاپ‌های خانگی مجهز به Wi-Fi 7 را در اوایل سال 2024 ببینیم.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.