منو سایت

دوربین هواوی P50 Pro رکورد DxOMark را شکست

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
هواوی پی 50 پرو

طبق معمول ، DxOMark مدت کوتاهی پس از عرضه ، یک بازبینی جامع از Huawei P50 Pro انجام داد و همانطور که انتظار می رفت ، آخرین سری پرچمدار P هواوی ، با مجموع امتیاز 144 ، توانست دوربین کلی تلفن هوشمند را در رتبه اول قرار دهد. قرار گیرد. دوربین سلفی این گوشی 13 مگاپیکسلی نیز با 106 پیکسل اولین در رده خود است.

دوربین هواوی P50 Pro

DxOMark از سنسور اصلی 50 مگاپیکسلی Huawei P50 Pro و ماژول تک رنگ 40 مگاپیکسلی قدردانی کرد و آن را بهترین تجربه در ارائه رنگ های دقیق ، دامنه دینامیکی وسیع و جزئیات بالا دانست. تصاویر بزرگنمایی شده با دوربین پریسکوپ 64 مگاپیکسلی نیز با بالاترین جزئیات ، نویز بسیار کم و محدوده دینامیکی وسیع به همان اندازه چشمگیر به نظر می رسند. عکاسی در شب یکی دیگر از نقاط قوت P50 Pro است و با نوردهی عالی ، فوکوس خودکار سریع و رنگ طبیعی پوست ، حتی در شب نیز عملکرد فوق العاده ای دارد. با این حال ، هواوی میت 40 پرو همچنان پیشتاز است.

دوربین سلفی هواوی P50 Pro

از نظر ویدئو ، P50 Pro یک تجربه فریبنده با نوردهی مناسب و محدوده پویا ، همراه با عملکرد عالی فوکوس خودکار را ارائه می دهد. از نظر عملکرد دوربین سلفی ، نویز عکس ها کم است ، ما جزئیات عالی را هم در محیط داخلی و هم در زیر نور آفتاب مشاهده می کنیم و تثبیت کننده ویدئو بسیار مثر است.

اگرچه هواوی در سال های اخیر به دلیل تحریم های شدید آمریکا به شدت سقوط کرده و جایگاه بالای خود را در تولید و عرضه گوشی های هوشمند از دست داده است ، اما گوشی های این شرکت همچنان نقش اصلی را در زمینه دوربین ها و هر پرچمدار جدید ایفا می کنند ، اما رتبه اول DxOMark را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.