منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • دوربین Google Pixel 7 Pro در آزمون DxOMark در صدر قرار گرفت

دوربین Google Pixel 7 Pro در آزمون DxOMark در صدر قرار گرفت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
دوربین گوگل پیکسل 7 پرو

گوگل به تازگی جدیدترین گوشی های پرچمدار خود را معرفی کرده است که با وجود نداشتن تغییرات خاصی در طراحی، به لطف تراشه Tensor G2 توانسته اند پیشرفت های خوبی به خصوص در بخش دوربین داشته باشند. حال گزارش شده است که گوگل پیکسل 7 پرو توانسته بالاترین امتیاز را در تست بنچمارک دوربین معروف DxOMark کسب کند و با امتیاز 147 در کنار Honor Magic 4 Ultimate به عنوان بهترین گوشی در این زمینه شناخته شود. گوشی دیگری که دوشادوش این دو مدل رقابت می کند، آیفون 4 پرو است که تنها یک امتیاز با کل فاصله دارد، اما همچنان در رتبه بندی دوربین سلفی در صدر قرار دارد.

به گفته DxOMark، پیکسل 7 پرو نسبت به Pixel 6 Pro بهبود قابل توجهی در تنظیمات نرم افزار دوربین دارد و زوم و کیفیت ویدیو بهتری ارائه می دهد. این گوشی با حفظ کنتراست قوی، بازتولید رنگ پوست طبیعی تر و دقت نوردهی بهتر، بالاترین امتیاز را در بخش دوستان و خانواده در تست DxOMark کسب کرد.

دوربین گوگل پیکسل 7 پرو

فوکوس خودکار Pixel 7 Pro بسیار سریع و دقیق است و در ترکیب با ردیابی چهره، می تواند عکس های گروهی جالبی بگیرد و سوژه های متحرک را به خوبی ثبت کند. علاوه بر این، به لطف یک روش عکسبرداری جدید که از اطلاعات سایر دوربین ها برای ثبت جزئیات بیشتر در فریم نهایی استفاده می کند، بهبود قابل توجهی در ویژگی Super Res Zoom وجود دارد.

با این حال، پیکسل 7 پرو همچنان در فیلمبرداری در نور کم کمی مشکل دارد و در تست های نزدیک، جزئیات خوب نبود و نویز افزایش یافته است.

کیفیت سلفی ها و ویدیوها نیز قابل قبول است و رنگ پوست طبیعی و نوردهی دقیق از ویژگی های بارز آنهاست. با این حال، سلفی های کلوزآپ معمولاً به خوبی فوکوس نمی شوند و در شرایط کم نور نویز قابل مشاهده زیادی وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.