منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • دو روز قبل از معرفی رسمی، تصاویر واقعی آنر 60 و آنر 60 پرو را منتشر کنید

دو روز قبل از معرفی رسمی، تصاویر واقعی آنر 60 و آنر 60 پرو را منتشر کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تصاویر واقعی از Honor 60 و Honor 60 Pro

سری آنر 60 چهارشنبه این هفته رونمایی می شود و حالا دو روز مانده به عرضه رسمی، شاهد انتشار تصاویر واقعی از آنر 60 و آنر 60 پرو هستیم که نکات جدیدی را برای آن ها آشکار می کند. سخت افزار داخلی این دو گوشی از نظر داخلی بسیار شبیه به هم خواهد بود، اما تصاویر جدید نشان می دهد که مدل پرو دارای لبه های خمیده بالا و پایین است که باعث می شود لبه های اطراف صفحه نمایش باریک تر به نظر برسند.

عکس ها همچنین نشان می دهد که مدل پرو کمی بلندتر از مدل استاندارد است، اما در عین حال دارای همان عرض است. در جدیدترین تصاویر منتشر شده از گوشی های این سری، لبه های اطراف صفحه نمایش متفاوت به نظر می رسید و حالا به نظر می رسد این تفاوت به دلیل صفحه نمایش منحنی و تخت باشد.

افتخار 60 (1)
افتخار 60 (2)
دو روز قبل از معرفی رسمی، تصاویر واقعی آنر 60 و آنر 60 پرو را منتشر کنید

Honor 60 و Honor 60 Pro همچنان از شیار نمایشگر برای نصب دوربین سلفی استفاده می کنند و دوربین سه گانه در پشت بدنه آنها قرار خواهد گرفت. در هر صورت زمان زیادی تا معرفی رسمی این گوشی ها باقی نمانده و چهارشنبه اول آذرماه (۱۳ آذر) با مشخصات سخت افزاری کامل آن ها آشنا می شویم. پیشنهاد می کنیم در روزهای آینده بخش دیجی نیوز را دنبال کنید چرا که به طور کامل اخبار مربوط به مراسم را پوشش خواهیم داد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.