منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • راه حل جدید تحویل موجودی آیفون 13 اپل: کاهش تولید iPad!

راه حل جدید تحویل موجودی آیفون 13 اپل: کاهش تولید iPad!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آیفون 13

با توجه به کمبود جهانی چیپ، به نظر می رسد اپل در حال کاهش تولید آیپد است تا سری آیفون 13 را در اولویت قرار دهد. طبق گزارش جدید منتشر شده توسط آگاه، اپل این سیاست جدید را اتخاذ کرده است تا قطعات بیشتری را به تولید آیفون 13 اختصاص دهد. با دی جی همراه باشید.


بیشتر بخوانید:

  • آیفون 13 و آیفون 13 مینی ارائه شده است. تخفیف های ارزان اپل!
  • آیفون 13 و آیفون 13 مینی ارائه شده است. تخفیف های ارزان اپل!

کاهش تولید iPad به نفع آیفون

بر اساس این گزارش، اپل در دو ماه گذشته تولید آیپد را تا 50 درصد نسبت به برنامه های اولیه خود کاهش داده است. علاوه بر این، به نظر می رسد که این شرکت قطعات طراحی شده برای آیفون های قدیمی را به سری آیفون 13 اختصاص داده است. زیرا بین نسل قبلی آیفون و آیپد امسال اشتراکاتی وجود دارد.

گفته می شود که اپل آیفون 13 را در اولویت قرار داده است زیرا انتظار تقاضای بیشتری از سوی بازارهای غربی مانند اروپا و ایالات متحده دارد. یکی دیگر از دلایل این امر فرا رسیدن فصل تعطیلات سال نو است. از آنجایی که فروش آیفون منبع اصلی درآمد اپل است، این شرکت دوست ندارد در فصل تعطیلات با مشکل کمبود موجودی آیفون 13 مواجه شود.

اپل آی پد

اگر این درست باشد، کسانی که می‌خواهند آی‌پد جدید بخرند، احتمالاً باید کمی بیشتر صبر کنند. زیرا پس از موجودی فعلی احتمالا شاهد مشکل کمبود این تبلت ها در بازار خواهیم بود. جالب توجه است که این اتفاق در زمانی رخ می‌دهد که طبق اعلام شرکت تحقیقات بازار IDC، فروش جهانی آی‌پد جدید اپل با 17.83 درصد افزایش تا سپتامبر به 40.3 میلیون دستگاه رسیده است.

لوکا ماستری، مدیر مالی اپل، پیش از این به سرمایه گذاران در مورد محدودیت های عرضه آتی که بر آیفون و آی پد تاثیر می گذارد، هشدار داده بود. علاوه بر این، بلومبرگ ماه گذشته فاش کرد که اپل نزدیک به 10 میلیون واحد از هدف خود را برای آیفون 13 کاهش داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.