منو سایت

زمان انتشار iOS 15.1 و iPad OS 15.1 اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
زمان انتشار IOS 15.1

سیستم عامل iOS 15 (iOS 15) اپل با مشکلات زیادی روبرو شده است و کاربران خطاهای زیادی را گزارش کرده اند که مهمترین آنها باز نکردن قفل گوشی از طریق اپل واچ است. اپل گزارش ها را بررسی می کند و قصد دارد این مشکل را در به روز رسانی بعدی ، iOS 15.1 ، که در حال حاضر در مرحله بتا است ، برطرف کند. تا به امروز ، تاریخ انتشار این نسخه مشخص نشده است ، اما اکنون بر اساس اطلاعات دریافت شده از یکی از اعضای تیم امنیتی محصولات اپل ، آن تاریخ مشخص شده است.

طبق ایمیلی از این مقام رسمی ، IOS 15.1 و iPad OS 15.1 در 25 اکتبر منتشر می شوند. درست یک هفته پس از رویداد “Unleashed” اپل ، که قرار است 18 اکتبر (26 اکتبر) برنامه ریزی شود.

iOS 15.1

علاوه بر رفع مشکلات شناسایی شده در iOS 15 ، انتظار می رود iOS 15.1 با ویژگی های جدیدی مانند SharePlay همراه باشد. این ویژگی به کاربر امکان می دهد از طریق FaceTime از راه دور با دوستان خود به تماشای یا گوش دادن به مطالب بپردازد. علاوه بر این ، پشتیبانی از ویدیوهای ProRes ، که کدک ویدیویی جدید اپل است ، و همچنین پشتیبانی از سند واکسیناسیون Covid-19 در برنامه Wallet از دیگر ویژگی های جدید iOS 15.1 خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.