منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سامسونگ از افزایش 300 درصدی فروش گوشی های تاشو خبر داد!

سامسونگ از افزایش 300 درصدی فروش گوشی های تاشو خبر داد!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
گوشی تاشو سامسونگ

از زمان عرضه اولیه گلکسی فولد در سال 2019، سامسونگ به صدر بازار گوشی‌های هوشمند تاشو راه پیدا کرده است و به جز Motorola Razr هنوز رقیب جدی ندارد. اگرچه فناوری گوشی های تاشو هنوز به اندازه کافی گسترده نشده است، اما مدیر ارشد سامسونگ، دکتر تی ام رو، معتقد است که محموله های مدل های تاشو این شرکت در سال 2021 نسبت به سال 2020 حداقل 3 برابر خواهد شد. وی همچنین به برنامه های احتمالی برای یک تغییر نام تجاری جزئی در زمینه محصولات تاشو که به طور رسمی در رویداد Unpacked 2022 معرفی خواهد شد. با دی جی همراه باشید.

در 10 آگوست 2022 (19 اوت)، سامسونگ دهمین سال فناوری گوشی‌های هوشمند تاشو را با عرضه چهارمین نسل از فبلت‌ها و گوشی‌های تاشو در سری گلکسی فولد و فلیپ جشن می‌گیرد. اگرچه این تاریخ هنوز به طور رسمی اعلام نشده است، اما در 10 آگوست 2022، با انتشار یک پست وبلاگ اشاره شد که نمایشگرهای منعطف، امکانات را برای کاربران گوشی های هوشمند دوباره تعریف می کنند.


بیشتر بخوانید:

  • گلکسی زد فولد 5 و زد فلیپ 5 بهترین های اندروید می شوند؟!

طراحی گوشی های تاشو فرصت بسیار خوبی برای تغییر تجربه کاربری گوشی ها است و سامسونگ نیز از این واقعیت آگاه است. رشد سالانه فروش این محصولات تاییدی بر این مشکل است و بر اساس گزارش ها، عرضه گوشی های تاشو در سال 2021 سالانه بیش از 300 درصد رشد داشته است. روندی که به نظر ادامه خواهد داشت و آقای رو نیز معتقد است حداقل تا پایان سال 2022 شاهد افزایش فروش گوشی های تاشو خواهیم بود.

گوشی های تاشو سامسونگ

نکته جالب دیگر این است که آمارهای سامسونگ نشان می دهد که حدود 30 درصد از خریداران گوشی های تاشو به سراغ فبلت های گران قیمت سری Fold رفته اند. گفته می شود این دستگاه ها قدرت و فضای کاری بسیار بیشتری را در اختیار کاربران خود قرار می دهند و به همین دلیل مورد علاقه مردم هستند. در این میان، فلسفه سامسونگ در طراحی سری فلیپ کاملا متفاوت است و به جای ارائه فضای کاری وسیع تر، سعی کرده است تا گوشی های تاشو معمولی را تا حد امکان جمع و جور کرده و حمل آن ها را آسان کند.

جالب اینجاست که آقای روح در پست جدید وبلاگ خود به دو نوع دستگاه تاشو به نام های گلکسی فولد و گلکسی فلیپ اشاره کرده و در نتیجه احتمال حذف پسوند اضافی Z در آینده بسیار جدی شده است. روند کوتاه کردن نام گوشی ها مدتی است که آغاز شده است، به عنوان مثال شیائومی پسوند Mi را در مدل های جدید خود حذف کرده است. به هر حال، زمان زیادی تا رویداد جدید Unpacked سامسونگ باقی نمانده است و مطمئناً به زودی اطلاعات بیشتری در مورد آن به دست خواهیم آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.