منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سامسونگ تولید انبوه تراشه های RAM 16 گیگابایتی LPDDR5 را آغاز کرده است

سامسونگ تولید انبوه تراشه های RAM 16 گیگابایتی LPDDR5 را آغاز کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تراشه های رم 16 گیگابایتی LPDDR5

فروش گوشی های هوشمند سامسونگ در دو فصل گذشته به طور مداوم در حال کاهش بوده است ، اما بخش نیمه هادی و سیلیکون این شرکت همچنان به شدت در حال رشد است. غول فناوری در جدیدترین اقدام خود تولید انبوه یک نوع RAM یا DRAM پویا را آغاز کرده است که شاید مدرن ترین مدل آن تا به امروز باشد. با دی جی همراه باشید.

سامسونگ امروز در وبلاگ خود منتشر کرد که 16 گیگابایت DRP LPDDR5 اولین دستگاه 10 نانومتری (1z) برای گوشی های هوشمند است. این تراشه های DRAM با دقت بالا ، با استفاده از فرایند کلاس 10 نانومتری شرکت و اشعه ماوراء بنفش بالا (EUV) چاپ و تولید می شوند.

به گفته سامسونگ ، تراشه جدید LGBDDR5 16 گیگابایت سریعتر از تراشه 12 گیگابای سال گذشته است و سرعت انتقال داده ها تا 6400 مگابیت بر ثانیه است. در مقایسه ، تراشه 16 گیگابایتی سامسونگ قادر است 10 فیلم 5 گیگابایتی Full HD یا 51.2 گیگابایت را تنها در یک ثانیه منتقل کند!

16 گیگابایت رم LPDDR5

تراشه های جدید LPDDR5 30 درصد نازک تر از مدل سال گذشته هستند و به تولیدکنندگان اجازه می دهد تجهیزات کنسرت انعطاف پذیر و چندین دوربین را در گوشی ها و تبلت های انعطاف پذیر قرار دهند. همچنین تلفن هایی که از تراشه های 16 گیگابایتی LPDDR5 استفاده می کنند ، هنگام اجرای چندین برنامه به طور همزمان ، مصرف برق بسیار کمتری خواهند داشت و عملکرد بسیار بهتری خواهند داشت.

سامسونگ هنوز تاریخ عرضه گوشی های مجهز به تراشه های RAM جدید خود را اعلام نکرده است ، اما به نظر می رسد که این شرکت چشم خود را روی سایر زمینه ها مانند خودروهای هوشمند نیز بسته است و قصد دارد از تراشه های جدید در مناطق غیر تولیدی استفاده کند. به

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.