منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سامسونگ تولید گوشی های هوشمند خود را کاهش می دهد!

سامسونگ تولید گوشی های هوشمند خود را کاهش می دهد!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
گوشی سامسونگ

بر اساس گزارش جدیدی که در یک مجله خبری معروف کره ای منتشر شده است، سامسونگ قصد دارد تا سال 2022 تولید گوشی های هوشمند خود را 30 میلیون دستگاه کاهش دهد. سه دلیل اصلی این کاهش تولید عبارتند از افزایش تورم و متعاقب آن هزینه های مصرف کننده، کمبود مداوم قطعات و جنگ در اوکراین. انتظار می‌رود سامسونگ این کاهش تولید را در تمامی محدوده‌های قیمتی، از دستگاه‌های ارزان قیمت تا پیشرو، اعمال کند.


بیشتر بخوانید:

  • سامسونگ کارت‌های microSD بادوام Pro Endurance را معرفی می‌کند

سامسونگ در ابتدا قصد داشت 310 میلیون گوشی هوشمند در سال 2022 تولید کند، اما تحولات اخیر داخلی و جهانی این شرکت فناوری کره ای را مجبور کرد تا هدف خود را به 280 میلیون دستگاه کاهش دهد.

گوشی سامسونگ

علیرغم رکورد درآمد سه ماهه اول و فروش حدود 73.7 میلیون گوشی هوشمند سامسونگ در سراسر جهان، این شرکت باید سقف تولید خود را برای پایدار ماندن تنظیم کند. بد نیست بدانید که دیگر بازیگران بزرگ فناوری مانند اپل نیز در حال کاهش تولید هستند و این غول کوپرتینویی در اولین قدم تولید آیفون SE را 20 درصد کاهش خواهد داد.

باید دید آیا این کاهش تولید تاثیر فزاینده ای بر قیمت گوشی های هوشمند (به ویژه در کشور ما) خواهد داشت یا متعاقباً تقاضا برای این محصولات کاهش خواهد یافت. نطر شما چی هست؟

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.