منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سامسونگ سنسور 200 مگاپیکسلی جدید Isocell HP3 را معرفی کرده است

سامسونگ سنسور 200 مگاپیکسلی جدید Isocell HP3 را معرفی کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ایزوسل HP3

سامسونگ امروز یک سنسور دوربین 200 مگاپیکسلی جدید به نام Isocell HP3 معرفی کرد که دارای کوچکترین پیکسل های موجود در دنیای گوشی های هوشمند است. اندازه پیکسل این سنسور تنها 0.56 میکرومتر است که 12 درصد کمتر از مدل قبلی است. علاوه بر این، به لطف الگوریتم جدید استفاده شده، فوکوس خودکار سریعتر است و تصاویر HDR واضح تر از قبل خواهند بود. با دی جی باشید

سنسور جدید 9 ماه پس از معرفی ایزوسل HP1 معرفی شد که از نظر فنی اولین سنسور دوربین 200 مگاپیکسلی برای گوشی های هوشمند است. البته هنوز گوشی ایزوسل HP1 عرضه نشده است و این سنسورهای پیشرفته هنوز عرضه نشده اند. در هر صورت، سامسونگ موفق شد اندازه پیکسل را از 0.64 به 0.56 میکرومتر کاهش دهد و سنسور جدید 1/1.4 اینچی خود را طراحی کرد که حدود 20٪ کوچکتر از نسل قبلی است.

ایزوسل HP3

با استفاده از فناوری ادغام پیکسلی 4 در 1 می توان تصاویری با وضوح 50 مگاپیکسل با استفاده از ایزوسل HP3 ثبت کرد که در این صورت اندازه پیکسل به 1.12 میکرومتر افزایش می یابد و نوردهی بهتر می شود. حتی در فضاهای بسیار تاریک، می توان از فناوری یکپارچه سازی 16 در 1 برای دستیابی به پیکسل های عظیم 2.24 میکرونی استفاده کرد که در نهایت تصاویر 12.5 مگاپیکسلی تولید می کند.

سامسونگ همچنین به سیستم فوکوس خودکار Super-QPD خود بسیار افتخار می کند. در این سیستم تمامی پیکسل ها به فوکوس خودکار مجهز شده اند و هر خوشه چهارگانه دارای لنزی است که تفاوت فازها را در جهت افقی و عمودی تشخیص می دهد. سنسور ایزوسل HP3 همچنین می تواند ویدیوهای 8K با سرعت 30 فریم در ثانیه و فیلم های 4K با سرعت 120 فریم بر ثانیه ضبط کند و در عین حال میدان دید را به حداقل برساند.

ایزوسل HP3

ویژگی پیشرفته Smart-ISO Pro اکنون می تواند داده ها را از سه سطح مختلف ISO (کم، متوسط ​​و زیاد) دریافت و ادغام کند تا عملکرد سنسور در تصاویر HDR را بهبود بخشد. سنسور 200 مگاپیکسلی جدید سامسونگ می تواند تصاویری با 4 تریلیون رنگ (14 بیتی) تولید کند. عمق)، که 64 برابر بیشتر از HP1 با 68 میلیارد رنگ است.

سامسونگ آمادگی خود را برای ارائه نمونه های اولیه ایزوسل HP3 به سازندگان گوشی های هوشمند اعلام کرده و انتظار دارد تولید انبوه خود را در سال جاری آغاز کند.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.