منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سامسونگ عرضه One UI 4.1.1 را در آینده نزدیک تایید کرد

سامسونگ عرضه One UI 4.1.1 را در آینده نزدیک تایید کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
انتشار One UI 4.1.1 تایید شد

سامسونگ سیستم عامل One UI 4.1 را در فوریه 2022 که مصادف با معرفی سری گلکسی S22 است، معرفی کرد و در سه ماه اخیر به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری را روی دستگاه‌های دیگر منتشر کرده است. اما امروز اعلام شد که این شرکت کره ای قصد دارد آپدیت دیگری را برای این نسخه منتشر کند و آن را با عنوان One UI 4.1.1 برای دستگاه های خود عرضه کند. انتظار می رود در اواخر سال جاری و در جریان معرفی گوشی های تاشوی جدید سامسونگ، اطلاعات بیشتری از این نسخه منتشر شود. با دی جی همراه باشید

خبر توسعه One UI 4.1.1 به تازگی توسط یکی از نمایندگان پشتیبانی سامسونگ تایید شده است. به گفته نماینده، به نظر می رسد مشکلات Wonderland بسیار عمیق و ریشه در کد سیستم عامل دارند. بنابراین سامسونگ با انتشار One UI 4.1.1 این کدها را به طور کامل اصلاح خواهد کرد.

انتشار One UI 4.1.1 تایید شد

انتشار نسخه 4.1.1 بعد از 4.1 جای تعجب نیست و سامسونگ قبلاً همین کار را با One UI 3.1.1 انجام داد. بد نیست بدانید که شایعات ادعا می کنند که آپدیت نرم افزاری بزرگ بعدی سامسونگ که مبتنی بر اندروید 13 خواهد بود، One UI 5 نام دارد و ظاهرا اولین نسخه بتا برای ماه آینده برنامه ریزی شده است. این دقیقاً زمانی است که گوگل نسخه جدید اندروید را معرفی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.