منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سامسونگ همچنین شارژر و هدفون را از قاب گلکسی S21 خارج می کند!

سامسونگ همچنین شارژر و هدفون را از قاب گلکسی S21 خارج می کند!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
شارژر و هدفون را از قاب Galaxy S21 خارج کنید

از آنجا که تلفن های همراه هنوز به شکل فعلی و هوشمند خود نبوده اند ، سازندگان این محصولات همیشه شارژر ، کابل ، هدفون و سایر اقلام ضروری را در بسته بندی محصول قرار داده اند. اما با پیشرفت گوشی ها از نظر سخت افزاری ، قیمت آنها نیز افزایش یافت و تولیدکنندگان تصمیم گرفتند برخی از اقلام موجود در جعبه را حذف کنند تا از افزایش قیمت جلوگیری شود! این کار با حذف کابل داده مستقل شروع شد و سپس بسیاری از تولیدکنندگان هدست را حذف کردند و اخیراً در اقدامی شگفت آور ، اپل اعلام کرد که گوشی های سری آیفون 12 را بدون شارژر ارائه می دهد!

اما به نظر می رسد که این اقدام محدود به اپل نخواهد بود و سایر شرکت ها نیز آماده پیگیری آن هستند. طبق گزارشات منتشر شده در رسانه های کره ای ، سامسونگ بعد از اپل قصد دارد گوشی های سری گلکسی S21 را بدون شارژر در جعبه به مشتریان تحویل دهد. بر این اساس ، شرکت کره ای تنها یک کابل UBS-C را در جعبه پرچمدار آینده خود قرار می دهد و دیگر خبری از لوازم جانبی نخواهد بود.

در همین حال ، سامسونگ تصمیم گرفته است که شارژر را از بسته Galaxy S21 حذف کند ، که تا کنون گوشی های سری S این شرکت همیشه دارای یک جفت هدفون ، کابل USB و شارژر دیواری بوده اند و این روند حتی در Galaxy نیز ادامه داشته است. S20.

محتویات جعبه Galaxy S20
محتویات جعبه Galaxy S20

اگرچه اپل اعلام کرده است که قصد دارد موارد موجود در جعبه را حذف کرده و بسته بندی گوشی ها را کاهش دهد تا به حفاظت از محیط زیست کمک کند ، اما مطمئناً این بدان معنا نیست که موضوع کاهش هزینه های تولید ، حمل و نقل و غیره باشد. در اتخاذ چنین تصمیمی بی تاثیر نبوده است. برای درک این موضوع ، کافیست به قیمت گوشی های سری آیفون 12 نگاه کنید تا ببینید که حذف شارژر هیچ تاثیری در کاهش قیمت این محصولات ندارد و تولیدکننده در ازای فروش جداگانه این لوازم جانبی سود بیشتری کسب می کند.

باید منتظر ماند و دید آیا شرکت های دیگر نیز پای اپل و سامسونگ را برداشته و عناصر موجود در جعبه گوشی خود را به طور کامل حذف خواهند کرد یا خیر. ما همچنین بسیار هیجان زده هستیم که ببینیم آیا این روند برای گوشی های غیر پیشرو نیز تکرار می شود یا خیر. نظر شما چیه؟ آیا بیرون آوردن شارژر از جعبه واقعاً برای محیط زیست است یا تولیدکنندگان فقط به منافع مالی خود فکر می کنند؟ در قسمت نظرات به ما بگویید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.