منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سامسونگ یک مانیتور کامپیوتر قابل کشش معرفی کرد!

سامسونگ یک مانیتور کامپیوتر قابل کشش معرفی کرد!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
مانیتور کامپیوتر جدید سامسونگ

در رویداد نوآوری اینتل 2022، سامسونگ کامپیوتری با طراحی غیرمعمول را به نمایش گذاشت که می تواند با برداشتن صفحه نمایش به تبلتی 13 یا 17 اینچی تبدیل شود! سامسونگ از این محصول به عنوان “اولین صفحه نمایش کشویی 17 اینچی جهان برای رایانه های شخصی” یاد کرد. پنل نمایشگر اولد به کار رفته در این محصول قابلیت رول شدن دارد و امکان تبدیل رایانه شخصی به تبلت 13 تا 17 اینچی را فراهم می کند. با دی جی همراه باشید.

مدیران سامسونگ دیسپلی و اینتل در مراسم رونمایی بارها آن را باز و بسته کردند تا نحوه عملکرد این نمایشگر را نشان دهند. بخشی از نمایشگر روی ریل‌های قاب می‌چرخد، بنابراین به جای خم شدن در اطراف یک لولا مانند آنچه در صفحه‌نمایش‌های تاشو قدیمی سامسونگ دیده‌ایم، می‌توان آن را بیرون کشید تا به یک پانل 17 اینچی بزرگ‌تر تبدیل شود. مطمئناً، هنگامی که صفحه نمایش به حداکثر یا کوچک می رسید، صدای جیغ و چیزی که به نظر می رسید یک چین در بریدگی قاب باشد، شنیده می شد.


در مجموع، به نظر می رسد روند توسعه چند ساله سامسونگ در زمینه پنل های اولد با بستر پلاستیکی قابل خم شدن یا رول شدن در این مورد به اوج خود رسیده است. این شرکت کره ای در حال حاضر خطوط تولید صفحه نمایش تاشو را برای استفاده در محصولاتی مانند Galaxy Z Fold 4 راه اندازی کرده است، اما هنوز هیچ دستگاهی با صفحه نمایش جمع شونده عرضه نکرده است.

صفحه نمایش متحرک کامپیوتر می تواند نقطه شروع و نشانه ای برای محصولات آینده باشد. مدیر عامل سامسونگ دیسپلی همچنین در این مراسم گفت که این شرکت با اینتل همکاری می کند تا مزایای بالقوه چنین سبک طراحی و اشکال مختلف رابط کاربری مرتبط با آن را بررسی کند تا اطمینان حاصل شود که روی رایانه های شخصی کار می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.